тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Про компанію
 
Наша філософія ландшафтного дизайну полягає у вмінні підкреслити єдність пропорцій і балансу всіх елементів на вашій ділянці.
 
Чи це сучасний або традиційний сад, європейський або азійський, тропічний або субтропічний - ми підберемо потрібні сорти рослин, колірну гамму і текстури майбутнього пейзажу.
 
Що ми пропонуємо
 
Ми пропонуємо професіоналізм і багаторічний досвід у поєднанні з унікальною творчою задумкою дизайнера.
 
Команда професіоналів студії ландшафтного дизайну «Фуксія» відтворить будь-який проект з озеленення ділянки будь-якої площі і форми. Весь комплекс послуг з озеленення території - від проекту до висадки та догляду за рослинами.


 
Спектр послуг для вашого саду:


 
- Проектування ландшафту.
- Підбір посадкового матеріалу згідно концепції дизайну, кліматичним умовам вашої ділянки і поєднуваності рослин між собою.
- Правильна висадка будь-яких рослин - від дрібних квіточок до вікових дерев.
- Організація газону будь-якого типу: посівного, рулонного, спортивного, партерного, стандартного, альпійського, мавританського.
- Створення водойм будь-якої складності та основи (пластикова форма, геоплівка).
- Створення альпійських гірок, квітників будь-якої складності - швидко, якісно і креативно.
- Проектування і укладання доріжок з усякого матеріалу по вашому проекту або на основі розробленого нами дизайну.
- Розробка та реалізація дизайну з використанням малих архітектурних форм, садових меблів та барбекю.
- Комплексний догляд за садом: прибирання газону, вичісування, стрижка і консервація на зиму. Обрізка дерев і чагарників. Пересадка рослин на зиму в горщики і парники. Підживлення газону і рослин, попереднє удобрення грунту.
 


Студія ландшафтного дизайну «Фуксія» пропонує разове і абонементне обслуговування та догляд за садом, газоном, водоймою.
 
Якщо ви хочете просто освіжити сад або укласти газон, облагородити територію або вам потрібен догляд за офісними рослинами - просто подзвоніть професіоналам студії дизайну «Фуксія».

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.