тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Чи знаєте ви, що газон на 70% складається з води? Тому полив газону повинен бути регулярним, збалансованим і правильним. Вибрати правильний полив для свого саду, якщо ви не фахівець, не завжди легко. Тому варто звернутися за допомогою до професіоналів. Підібрати і організувати полив, необхідний саме вашій ділянці, готові професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія».
 
У наш час все більше власники присадибних ділянок прагнуть мінімізувати клопоти по догляду за своїми володіннями. І, зокрема, полив вибирають автоматичний.

 

     

 

Що таке автоматичний полив?
Автополив - це технічна система поливу, яка дозволяє в один час полити великі площі насаджень.
 
Система автополиву складається з таких елементів:
- Поливальні головки
- Електромагнітні клапани
- Метеодатчики
- Трубопровід
- Насосні станції
- Накопичувальна ємність
- Гідророзетка
- Пульт управління системою
 
Таким чином, автополив нового покоління - це метеостанція, які позбавить вас від клопоту і забезпечить якісний і своєчасний полив ділянки.
 
Переваги автополиву:
 
- Одночасний полив великих ділянок;
- Можна поливати не тільки газон, а й різні насадження, в тому числі і «живі огорожі»;
- Визначення точної кількості води, необхідної для конкретної ділянки;
- Економія води, бюджету і часу;
- Якісний полив насаджень;
- Мінімум клопоту для власника ділянки або садівника.
 
Які автополиви використовуються сьогодні?
 
На сьогоднішній день найбільш популярними є такі системи автоматичного поливу:
- Краплинний (точковий) автополив.
- Дощувальний автополив
- Підземний автополив
 
Кожен автополив підбирається професіоналами залежно від площі ділянки і особливостей насаджень.

 

    

 

Краплинний (точковий) автополив
 
Сенс цього автополиву полягає в тому, що вода подається по трубах і через дрібні отвори повільно крапає на рослини і грунт. Таким чином, відбувається зрошення.
 
Це найекономічніший автополив серед усіх відомих. Він дозволяє економити до 50% в порівнянні з іншими системами поливу, більше того, він запобігає поширенню бур'янів і хвороб.
 
Кому підійде?
У вас є город, «жива» огорожа, фруктові дерева, а також клумби, різні квіткові композиції у вашому саду? Тоді система крапельного автополиву - це ваш варіант. Він може використовуватися для оптимального поливу різних видів рослин, уникаючи зайвої витрати води.
 
Встановлюється цей вид автоматичного поливу дуже просто. Досить з'єднати всі необхідні деталі (фітинги, крапельниці, трійники та інші) в ланцюг і підключити до системи водопостачання.
 
Дощувальний автополив
 
Автоматичний полив цього виду - це спрей-система, яка прокладається між насадженнями. Через отвори вода під напором подається безпосередньо до рослин, між якими встановлений полив.
 
Дана система може встановлюватися як над землею, так і під землю. Процес встановлення не складний, але потребує певних знань.
 
Кому підійде?
Якщо у вас є город, великий газон, спортивний майданчик, даний автополив - ваш варіант.

 

       

 

Підземний автополив
 
До цього виду належать наймасштабний автополив, що є вдосконаленою моделлю наземного автополиву. Це так званий «водоспад» з іригаційними точками, через які здійснюється зрошення.
 
Така система встановлюється тільки професіоналами. Її закладка здійснюється, як правило, на стадії формування ландшафтного дизайну ділянки.
 
Кому підійде?
Великий сад, просторий газон, різноманітні масштабні насадження, одним словом, великі ландшафтні площі вимагають саме такої системи автоматичного поливу. Автополив цього виду повністю прихований в землі. Джерелом подачі води для зрошення може бути як центральне водопостачання, так і криниця, і навіть річка.
 
Особливістю підземного автополиву є наявність контролерів і датчиків, які контролюють частоту, кількість і якість автополиву. Найбільш досконалі системи дозволяють програмувати початок поливу на певний день.
 
Ваш газон поливається постійно, навіть коли ви знаходитесь на роботі або у відпустці.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити монтаж системи автополиву або повний комплекс по його обслуговуванню, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.