тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Аналогічно усякій системі, яка є у вашому будинку, система автополиву теж повинна утримуватися в належному порядку. Якісне та систематичне обслуговування систем автополиву дозволить економити воду і гроші.
 
Фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія» розкажуть вам, як ввести систему зрошення в дію для більш ефективного поливу газону та саду. А якщо хочете позбутися цих клопотів, просто доручіть це співробітникам студії.
 
Залежно від поточного і наступного сезону обслуговування системи поливу має свої особливості і відмінності.

 

       

 

Весняне обслуговування автополиву
 
Щороку, до посушливих літніх місяців, в системі автополиву:

- Підключити і відрегулювати панель управління.
- Повільно спустити воду, плавно відкриваючи кран. Спочатку запустити на короткий цикл, для перевірки справності поливу вцілому і кожної деталі зокрема.
- Відрегулювати нормальний тиск зрошення.
- Усунути наявні неполадки: спринклерні головки очистити, криво посаджені головки - вирівняти, призвести профілактику кожної ланки в ланцюзі.
- Попередити вторгнення сторонніх осіб і тварин в систему автополиву.
- Запобігти пошкодження проводів, з'єднань і автоматики.
- Виключити можливість порушення роботи форсунок, колонок та інших елементів системи.
- Не вносити будь-які зміни в налаштування системи поливу, а також у функціонування автоматики.

 
Таким чином, обслуговування систем автополиву навесні головним чином зводиться до налагодження системи, усунення можливих неполадок.
 
Літнє обслуговування автополиву
 
Коли літо починає заявляти про себе спекою, а весняні дощі позаду, полив газону повинен бути регулярним. Тому автополив має бути в чудовій формі.
 
Для його налагодження необхідно виконати такі дії:
 

- Поставити насос і арматуру обвязки насоса на призначене для нього місце.
- Потім потрібно встановити всі заглушки на шланги краплинного поливу (якщо у вас крапельний автополив на ділянці).
- Перевірити чистоту фільтруючого шару центрального фільтра автополиву.
- Відкрити головний кран, що подає воду в систему або в накопичувальну ємність і наповнити її.
- Підключити насосну станцію системи поливу до живлення. Перед запуском перевірити робочий тиск насоса.
- Підключити пульт управління системою поливу до живлення.
- За необхідності встановити новий автономний елемент живлення в пульт управління. Це гарантія його безперебійної роботи.
- Включити пульт управління, запустити всі необхідні цикли поливу згідно інструкції, що додається до обладнання.
- Запустити автополив в ручний режим, перевірити працездатність і настройку кожного окремого дощівника всіх ліній поливу.
- Переконатися в працездатності і коректності розташування ліній крапельного поливу.
- Переконатися в працездатності кожної водорозбірної колонки.
- Запустити авторежим управління системою поливу.

Таким чином, вносячи правильні корективи по необхідності, посуха вашому газону не загрожує.
 
Звернемо увагу, що, якщо у вас бувають збої в подачі води, необхідно подбати про її альтернативні джерела. І допомогти в цьому можуть фахівці ландшафтної студії.

 

    

 

Зимове обслуговування автополиву
 
З приходом холодного сезону, головним завданням є захистити автополив від промерзання. Тому, якщо система лежить нижче зони промерзання, її обов'язково потрібно утеплити.
 
Утеплення автоматичної системи поливу здійснюється шляхом продувки води з системи за допомогою повітряного компресора. Хоча деякі системи мають каналізацію, все ж саме продування залишається хорошою практикою усунення залишкової води в трубах автополиву.
 
Якщо цього не зробити, то залишкова вода замерзне, що призведе до розширення труб і пошкодження всієї системи.
 
Звернемо увагу, що по-справжньому якісною є продування води професійним компресором. Адже його потужність у рази перевершує потужність побутового приладу.
 
Після того, як труби звільнені від води, вони обкладаються шаром утеплювача. Так відбувається консервація поливу на зиму.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити монтаж системи автополиву або повний комплекс по його обслуговуванню, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.