тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Газон, як і людина, потребує «вологи». Вгамувати спрагу рослин і ґрунту здатний якісний полив газону, який забезпечить сучасна і продумана система автополиву.
 
Теоретично систему поливу можна спроектувати і своїми руками. Але краще це довірити професіоналам з бездоганною репутацією, адже від цього залежить життя вашої ділянки.
 
Щоб переконатися в тому, наскільки важлива професійна розробка системи автополиву, фахівці студії дизайну «Фуксія» пропонують ознайомитися з тим, як зробити систему автополиву.

 

       

 

Що потрібно для проектування системи автополиву?
 
Будь-які системи поливу вимагають наявності таких інструментів і матеріалів:
 

1. Електромагнітний клапан з напругою 12 Вольт.
2. Мережевий адаптер з вихідною напругою в 12 Вольт і силою струму 3 Ампера. Відзначимо, що для нормальної роботи клапана цілком достатньо і 0.5 Ампер.
3. Шланг з гайкою 0,5мм на кінці для приєднання до водопровідної магістралі.
4. Розетка на 220 Вольт з вбудованим таймером.
5. Двожильний електричний кабель для здійснення поливу, відповідної довжини.
6. Перехідник для стикування різьблення 0,5 і шлангів для поливу.
7. Обтискні електричні клеми.
8. Садовий розпилювач.
9. Відрізки термоусадочної труби для ізоляції електричних з'єднань.
10. Інструменти (пасатижі, кусачки, кліщі, інші).
11. Тестер.

 

          

 

Етапи проектування системи автополиву
 
Перш ніж приступити до збору системи поливу, необхідно провести настройку таймера поливу. Для цього потрібно задати час початку поливу і час, коли полив повинен бути припинений.
 
Маючи всі необхідні складові системи, можна приступити до з'єднання пристроїв електроживлення та автоматики.
 
Етап 1. Взяти мережевий адаптер і за допомогою кусачок видалити низьковольтну вилку від другого виходу. Потім зачистити дроти.
 
Етап 2. Від бухти кабелю відміряти ділянку необхідної довжини. Потім зачистити провід на одному кінці. Одягти термоусадочні трубки на обидва кінці кабелю.
 
Етап 3. З'єднати дроти кабелю і мережевого адаптера за допомогою пайки. На отримані з'єднання натягнути трубки і прогріти до потрібної усадки.
 
Етап 4. Ретельно зачистити дроти на іншому кінці кабелю, надіти клеми і обпекти.
 
Етап 5. Зібрати всі елементи в систему поливу.
 
Етап 6. Приєднати автоматику до водопровідної системи.
 
Готова система автополиву тестується та налагоджується до потрібного результату.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити монтаж системи автополиву або повний комплекс обслуговуванню, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.