тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Сучасний підхід до догляду за ділянкою базується на технічному прогресі, результатом якого є різні види автополиву. І якщо полив на дачі ще можна здійснити ручним способом, то ходити з лійкою на великій ділянці не тільки клопітно, а і не вигідно.
 
Незалежно від обраного виду автополиву, займатися його установкою повинні професіонали. Фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія» знають, що саме від грамотного проектування залежить якість роботи системи і результат, який ви отримаєте: гарна доглянута ділянка, соковиті смарагдові рослини, відсутність клопоту і прив'язки до часу, коли потрібно здійснити полив.
 
Робота фахівців з проектування системи автоматичного поливу полягає в тому, що підбирається оптимальна схема автополиву, налагоджується режим поливу і система управління. Все це вимагає знань і досвіду. Тому самостійне проектування може обернутися розчаруванням.

 

 

Як відбувається проектування схеми поливу?
 
В основі проектування лежить схема автополиву, яка складається індивідуально під кожну ділянку.
 
Схема автополиву - це план розміщення системи на ділянці, за яким буде проводитися вся проектна робота і монтаж поливу.
 
Візуально схема поливу - це креслення, що виконується після вимірювальних робіт та огляду ділянки. Виконується таке креслення на міліметровому папері або в програмі. Як правило, обидва варіанти комбінуються, але все частіше професіонали віддають перевагу комп'ютерному проектуванню.
 
Етапи проектування схеми автополиву
 
Етап 1. Огляд ділянки, виконання всіх необхідних замірів, вибір місця прокладки системи, врахування побажань клієнта.
 
Етап 2. На основі отриманих даних, складається чорновий варіант схеми автополиву. Як правило, фахівці на цьому етапі розробляють до трьох варіантів схеми. Чорнова схема автополиву може виконуватися як в програмі, так і вручну - креслення на «міліметрівці». Кожен варіант містить всі вихідні дані. Всі елементи схеми візуалізуються в кольорі.
 
Етап 3. Після затвердження схеми автополиву фахівець виконує генеральне креслення, яке підписує замовник і студія ландшафтного дизайну. Генеральне креслення, як правило, виконується в комп'ютерній програмі (AutoCad, RainCad та інші).
 
Етап 4. Студія дизайну призначає виконавців, складає графік виконання робіт і призначає дату початку робіт згідно зі схемою. По завершенню кожного етапу, виконавець узгоджує із замовником результат і звіряє його зі схемою.
 
Ключові деталі схеми автополиву
 
Схема автополиву повинна містити такі найважливіші деталі:

 
- Загальний план ділянки з усіма параметрами;
- Відмітка місця розташування трубопроводу для поливу;
- Правильна розстановка спринклерів автополиву

На що звернути увагу в схемі автополиву?
 
Хороша схема автополиву повинна враховувати всі деталі прокладки системи. Також, на схемі повинна бути зображена розсада квітів та інших насаджень. Особливо це важливо, якщо проектується підземна система автополиву, яка закладається до висадки рослин.
 
Наступний момент, це управління. На схемі повинно бути чітко зображено, як працює система, від куди буде подаватися вода, де буде розташований пульт управління, які датчики будуть використовуватися і інші складові системи.
 
Також схемою затверджується марка устаткування і його продуктивність.
 
Тобто, побачивши схему, ви повинні відразу зрозуміти, який результат одержите і наскільки він буде виправданим.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити монтаж системи автополиву або повний комплекс обслуговування, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.