тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Фітодизайн - оформлення інтер'єру за допомогою рослин. Такий спосіб декорування приміщення використовується понад століття і не втрачає своєї популярності.
 
Сучасне декорування інтер'єру за допомогою зелених рослин і квітів привносить чарівність і свіжість в будь-яке приміщення. Дозволяє створити привабливу, оригінальну і екологічну атмосферу для відпочинку і роботи.
 
Успіх такого способу оформлення інтер'єру, як фітодизайн, залежить від правильності підбору рослин, врахування їх сполучуваності між собою і впливу на людину. Тому краще довірити цю відповідальну справу професіоналам студії дизайну «Фуксія», які добре розбираються в рослинах, мають бездоганний смак і дуже люблять свою справу.

 

         

 

Що можна зробити за допомогою фітодизайну?
 
Різноманіття рослин спонукає до найбільш творчих ідей. Варто відкрити каталог рослин, побачити приміщення, яке належить декорувати, як тут же народжується ідея.
 
Для фітодизайну використовуються квіткові і зелені рослини, листяні і хвойні. Розміри кімнатних рослин можуть бути від мініатюрних до величезних пальм і дерев, які тільки можна вмістити в приміщення.
 
Найпопулярніші способи оформлення приміщення рослинами:

 
- Ікебани (настільні, настінні, віконні, дверні);
- Вазони в найрізноманітніших горщиках;
- Букети;
- Міні-теплиці (як правило, настільні);
- Зелені вітрини;
- Пот-Е-Флер («квітуючий» горщик);
- Квітник;
- Зимові сади;
- Сад в пляшці;
- Фітостіна;
- Фітокартіни;

 
Кожен із способів полягає в тому, що підбираються певні рослини, з яких складається композиція. У залежності від призначення - будинок, дача, квартира, офіс - оформлення букетів і складання інших композицій відрізняється за розміром та складом.

 

        

 

Найпопулярніші рослини для фітодизайну приміщення:
 

- Квіткові: орхідеї, азалії, медінілла, тіландсії та інші;
- Хвойні: араукарія та інші ялицеві, ялівець та інші;
- Листові: фікуси, воскове дерево, панданус та інші;
- Сукуленти: кактуси і літопси різних сортів;
- Папороті;
- Ліани;
- Карликові сорти дерев для формування бонсай (хвойні та листяні).
 

Всі ці рослини створюють затишну атмосферу. Багато хто з них добре поєднуються між собою і не вибагливі в утриманні.
 
Практично будь-які кімнатні рослини добре поєднуються з каменем. Тому фітодизайн це ще й правильне поєднання рослин з різноманітними декоративними елементами.
 
Крім живих рослин, нерідко використовуються засушені рослини (гербарій). Яскравим прикладом використання засушених квітів в інтер'єрі є ікебани та фітокартіни. А ось букети все більше складаються з живих квітів.
 
Відзначимо, що фітодизайн інтер'єру має не тільки декоративну функцію, а й практичну. Адже за допомогою грамотно складеної композиції рослин і їх розміщення в кімнаті, можна скорегувати простір, зробити акценти на колірному рішенні.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити фітодизайн собі в будинок або офіс, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.