тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Мініатюрні деревця з химерними вигинами, що ростуть у горщиках - справжнє естетичне задоволення! Вони нікого байдужими не залишать і звуться вони - бонсай.
 
Бонсай - це набір прийомів, які дозволяють формувати дерево певної форми. Деревця бонсай - це дорослі рослини мініатюрного розміру.

Техніка бонсай виникла в Японії в 20-роки минулого століття. Але справжню популярність набула тільки в 80-роки того ж століття.
 
Сьогодні майстри бонсай є по всьому світу. І в студії ландшафтного дизайну «Фуксія» також є свої «перлини» з багаторічним досвідом і бездоганною майстерністю. І зараз вони поділяться рядом особливостей цих чарівних деревець.

 

        

 

Особливості вирощування бонсай
 
Слово «бонсай» дослівно означає «дерево на підносі». Спосіб вирощування полягає в тому, що рослину містять в одній і тій же ємності. А прищипуючи верхівки молодих гілочок і підрізаючи коріння, досягають балансу крони і коренів. Таким чином задається потрібна форма дерева.
 
Класичні бонсай вирощують з хвойних порід дерев. Але також дуже популярні такі листяні, як клени, фікуси, ассаі, гібіскуси та інші.
 
Техніка ця складна, вимагає часу і знань. Тому рослини-бонсай коштують дорого і купити їх можна не скрізь, як і замовити індивідуально. Проте більшість з нас захоче порадувати око таким чарівним створенням! У такому випадку краще купити дерева з бісеру, стилізовані під бонсай, ніж підробку.
 
Які види бонсай бувають?
 
За призначенням бонсай бувають:
 

- Садові;
- Кімнатні.

Садові бонсай - це класика «жанру». Вирощування таких рослин - захоплююча справа, хоч і клопітка. Справа це вимагає повної віддачі і розуміння важливості всіх етапів вирощування.
 
Спочатку потрібно правильно вибрати рослину. Для садових бонсай беруть сосни, клени, ялівці, кипариси та інші. Вибір цей повинен базуватися на кліматичних умовах вашого регіону.
 
Також значення має грунт, в якому вони будуть рости і правильний догляд. Наприклад, дуже важливо прикривати деревця від протягів.
 
Кімнатні бонсай - справа досить нова, але вже знайшла своїх шанувальників. Це дивовижне деревце у витонченому горщику відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, особливо в інтер'єр ділової людини. Тому в першу чергу, деревця-бонсай можна зустріти в солідних офісах.
 
Для кімнатних бонсай відбирають такі рослини, як фікуси, гранат, жасмин, гібіскус та інші. Тобто віддають перевагу рослинам, що добре піддаються формуванню.

 

        

 

За формою бонсай бувають:
 

- Симетричні прямі;
- Несиметричні прямі;
- Похилі;
- Зігнуті вітром;
- Плакучі;
- Каскадні;
- Полукаскадні;
- Наскельні;
- Роздвоєний стовбур.
 

Перш ніж приступають до вирощування мініатюрних дерев, визначають форму готового бонсай. Потім у відповідності з цим формується його крона.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити бонсай, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.