тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Фітокартина - різновид вертикального озеленення, яка представляє собою модуль, заповнений композицією з рослин.
 
Сучасна різноманітність і доступність рослин дозволяють створити найнеймовірніші композиції з живих квітів і зелених рослин. Влаштувати такі композиції можна в приміщенні, а також «вписати» в дизайн ділянки, як один з елементів пейзажу. Останнє особливо актуально, якщо ділянка дуже маленька, а рослинності обмаль.
 
Фітокартини можуть бути будь-якого розміру і будь-якої складності, оскільки виготовляються вони індивідуально за замовленням. А якісно і креативно їх створять для вас флористи студії дизайну «Фуксія».

 

    

 

Які переваги у фітокартин?
 
- Правильно скомпоновані фітокартини прикрасять будь-яке приміщення: кімнати в квартирі та будинку, кабінети і офіси, тераси і балкони, літні майданчики і дворики.
- Фітокартина буде доречна навіть у крихітному приміщенні, де немає можливості поставити вазони.
- Такий виріб завжди буде оригінальним подарунком для любителів флори.
- Фітокартина безперечно покращує екологічний стан і мікроклімат в приміщенні.
- Оптимальний спосіб озеленення житла, в якому є маленькі діти і домашні вихованці.
- Простота догляду та утримання картини з квітів.
 
Як влаштовані фітокартини?
 
Сучасна фітокартина - виріб технологічний, оскільки обладний він системою автоматичного поливу і підживлення рослин. Це пояснює простоту догляду за фітокартиною.
 
Система автополиву фітокартини за будовою аналогічна садовому автополиву. Різниця лише в розмірах. Тут також є насос, програмований таймер, інжектор фільтрації і піддон для стоку води. Вся ця мініатюрна система під'єднується трубками до водопроводу. Це важливо враховувати при виборі місця монтажу картини.

 

         

 

Які існують можливості дизайну і розміщення фітокартини?
 
Професійні фітокартини можуть бути різної форми. Зовсім не обов'язково, щоб вони мали прямокутними.
 
Так, вироби ці можуть бути у формі конуса, піраміди, колони, куба, стели і так далі. Оригінальні картини можуть містити квіти з одного боку або бути двосторонніми (фітостіна, жива огорожа).
 
З точки зору розміщення, можуть бути вони стаціонарними і мобільними. Останні мають численні варіанти розміщення. Крім того, мобільні фітокартини завжди простіше взяти з собою з нагоди переїзду.
 
Які рослини використовуються для створення фітокартин?
 
Вертикальне озеленення у вигляді картини створюється, як правило, з таких рослин, як бегонія, плющ, папороть, фікус і деяких хвойних рослин.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити фітокартину і її монтаж, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.