тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Сумно, коли улюблена рослина захворює. І часто це буває саме з дорогими рослинами. Втім, хвороби і шкідники загрожують всім рослинам без винятку. Тому, якщо не навчитися правилам догляду за рослинами, то великої радості від вирощування квітів не чекайте.
 
Кращий спосіб уникнути цих труднощів - заручитися підтримкою професіоналів студії дизайну «Фуксії», які поділяться з вами знаннями щодо причинам хвороб рослин і розкажуть, як виконати лікування рослин в домашніх умовах.

 

        

 

Які основні причини захворювання рослин?
 

Пересушування або перезволоження грунту.

Ніщо не діє так не згубно, як відсутність балансу вологи в грунті. Щоб не допустити цього, уважно ознайомтеся з нормами вологи для рослини.
 

Холодні ночі

Холодними ночі бувають навіть в Африці. А для наших регіонів - це норма (у відповідний сезон). Тому в холодну пору року не залишайте рослини на підвіконнях, якщо рами тонкі і промерзають.
 

Сильне сонячне світло

Багато теплолюбних рослин не терплять прямого сонячного світла, що загрожує опіками. Тому контролюйте розташування квітів протягом доби.
 

Шкідники

Часто хвороби рослин виникають через шкідників. Причому, це актуально як для садових рослин, так і для вуличних. Тому потрібно регулярно оглядати рослини і своєчасно їх обробляти.
 
Крім цього, до причин захворювань рослин можна віднести брак світла і тепла або їх надлишок, протяги, занадто сухе або вологе повітря.

 

        

 

Як лікувати рослини?
 
Головним чином лікування рослин полягає в обприскуванні і поливі їх спеціальними препаратами - біологічними та/або синтетичними. У більш складних випадках виконується хірургічне лікування. Останнє застосовується з метою видалення кореневої гнилі.
 
Перш ніж приступити до обприскування, упевніться, що обраний засіб підходить для лікування встановленого захворювання. Також слід звернути увагу на те, що обраний лікувальний засіб підходить для даної рослини.
 
Якщо потрібно готувати суміш для обприскування з сухих компонентів або концентратів - дотримуйтесь інструкції та техніки безпеки.
 
Аналогічним чином виконується і лікувальний полив рослини.
 
Чим лікувати рослини?
 
У квіткових магазинах і садових центрах представлений широкий вибір продуктів, які усувають хвороби рослин, навіть найскладніші. Тому придбати відповідний препарат зовсім не складно.
 
Найпопулярніші лікувальні препарати для рослин:
 

1. Пестициди - це хімічні засоби, які усувають і запобігають появі шкідників.
2. Акарициди - препарати для знищення рослинних кліщів.
3. Фунгіциди - препарати хімічного походження, призначені для дезінфекції грунту, усунення грибкових уражень рослини.
4. Інсектициди - це група потужних отруйних препаратів, які знищують різних комах та їх личинок.
 

Лікування рослин будь-яким препаратом вимагає крайної обережності і уважності.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт з лікування та догляду за кімнатними рослинами, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.