тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Кімнатні рослини потребують регулярного і грамотного догляду, щоб добре рости і не хворіти. І якщо садові рослини в значній мірі отримують все необхідне з навколишнього середовища, то кімнатні рослини повністю залежать від людини.
 
Успішне вирощування кімнатних рослин не вимагає ні важкої праці, ні особливих навичок. Потрібно лише трохи часу і знань про своїх «зелених домочадців». Допомогти в цьому можуть професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія».
 
Про те, як правильно обслуговувати кімнатні рослини розкажуть фахівці студії.

 

    

 

Основи догляду за рослинами
 
Правильний догляд за кімнатними рослинами включає такі дії:
 

- Забезпечення належного температурного режиму;
- Оптимальне світлозабезпечення;
- Належний полив;
- Підтримка оптимальної вологості повітря;
- Своєчасна підживлення рослин;
- Спокій;
- Провітрювання;
- Регулярний догляд за зовнішнім виглядом рослин.
 

Температура
Температура повітря - важливий фактор у житті кімнатних рослин. Практично всі кімнатні рослини - вихідці з тропіків. Тому, середня температура повітря для гарного росту рослин - 16 - 20 градусів. Але слід пам'ятати, що в залежності від пори року потреби в температурі у рослин різні.
 
Освітлення
Світло для рослин - теж їжа! Адже їх фізіологія основана на такому відомому процесі, як фотосинтез. Тому кімнатні рослини потребують достатнього освітлення.
 
Всі рослини діляться на три групи: тіньовитривалі, тіньолюбиві і світлолюбні. Відповідно до цього підбирається потрібну кількість світла. В середньому рослина повинна знаходитися на відстані 10% - 30% від джерела світла.
 
Полив
Залежно від рослини (посухостійка, помірно вологолюбна і вологолюбна), поливи бувають:

- Часті (щодня 1 раз на день);
- Помірні (1 раз на 2 дні);
- Рідкісні (1 раз в 10 днів).
 

З точки зору кількості потрібної води, поливи бувають:

- Рясними;
- Помірними;
- Економними.
 

Вологість повітря
Практично всі кімнатні рослини люблять помірно вологий клімат. Тому, якщо повітря в приміщенні дуже сухе, необхідно використовувати зволожувачі повітря, або ставити відкриті ємності з водою між рослинами.

 

        

 

Підживлення рослин
Періодично кожна рослина вимагає додаткового живлення. Важливо не допускати виснаження грунту, щоб рослини не хворіли.
 
Спокій
Як правило, для багатьох рослин, зима - це час, коли вони перестають цвісти, а деякі навіть скидають листя. Це час спокою і в цей час не потрібно удобрювати рослини, рясно поливати або обприскувати. Також слід змінити світловий режим.
 
Свіже повітря
Рослини потрібно регулярно провітрювати: виносити їх на балкон, ставити біля відкритого вікна або виставляти на вулицю. При цьому, важливо не допускати протягів. Багато кімнатних рослин їх просто не переносять.
 
Догляд за зовнішнім виглядом
У даному випадку мова йде про процедури, які роблять рослини ще більш привабливими і ошатними.
 
Догляд за зовнішністю рослин полягає в їх миття, полірування і формуванню. Кожна процедура повинна виконуватися тільки спеціальним інструментом і тільки після того, як ви переконаєтеся, що конкретній рослині це підходить.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити повний комплекс робіт по догляду за кімнатними рослинами, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.