тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Кімнатні рослини у вазонах - популярний спосіб декорування приміщення, який не втрачає своєї актуальності. Більш того, в різний час є своя мода на рослини. В один час популярні квітучі рослини, в інше - декоративнолистяні і так далі.
 
Все в світі змінюється. З плином часу пройде мода і на деякі популярні нині рослини. Але захопленість розведенням кімнатних рослин, безумовно, завжди буде актуальна. Також актуальними завжди будуть і правила кімнатного озеленення.
 
Як же правильно декорувати кімнати, використовуючи квітучі рослини і вічнозелені, щоб досягти візуального ефекту? Які ідеї розстановки вибрати? Про все це вам розкажуть професійні озеленювачі студії ландшафтного дизайну «Фуксія».

 

            

 

Правила розташування рослин
 
У першу чергу варто пам'ятати про те, що всі рослини, які знаходяться в одному приміщенні, повинні бути безпечними для людини і добре поєднуватися між собою. А щоб досягти візуального ефекту, рослини у вазонах повинні відповідати концепції дизайну в приміщенні і оточенню вцілому:
 

- Великі рослини потрібно розміщувати в просторих кімнатах.
- Маленькі горщики варто розставити на невеликих підвіконнях.
- Велику і примітну рослину потрібно ставити окремо, як правило, в кутку кімнати.
- Дрібні та/або непоказні квітучі рослини слід завжди збирати в групу.
 

Ідеї правильної розстановки рослин в кімнаті
 
Подивіться на всі рослини, які у вас вже є. А тепер розставте їх таким чином:
 

- Одиночна рослина. Це окрема рослина, яка може бути квітучою або вічнозеленою. Її можна поставити в красивому горщику або ж приховати горщик в кашпо або задекорувати полотном. Таку рослину використовують для привернення уваги. Вона є конкуруючим елементом по відношенню до інших предметів в приміщенні.
- Композиція з горщикових рослин. Використовуючи красиві вазони для квітів, можна створити оригінальну горщикову групу. Це свого роду «збори» рослин, що ростуть в горщиках або контейнерах, які складені один біля іншого. У результаті створюється ефект великої зеленої «плями».
- Кімнатний садок. Це контейнер, в якому складено кілька горщикових рослин. Горщика в даному випадку не видно, тому велике значення мають рослини, зібрані в одному контейнері.
- Тераріум. Це прозора посудина із пластику, усередині якої висаджені рослини. На відміну від акваріумного садка, отвір тераріуму звужено і відкрито.

Крім цих варіантів, професіонали складуть для вас індивідуальну композицію, комбінуючи різні рослини між собою і супутніми елементами дизайну.

 

        

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплект робіт з пересадки, лікування та догляду за рослинами у вазонах, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.