тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Вертикальне озеленення - це техніка озеленення вертикальних поверхонь за допомогою переважно витких рослин. Результатом цього творчого процесу є фітостіна.
 
У кімнатному озелененні дана техніка стала справжнім трендом! Обумовлено це безліччю переваг перед стандартними квітниками і вазонами.

 

        

 

Основні переваги вертикального озеленення:
 

- Площа приміщення не має значення. Завдяки цьому фітостіна можна створювати навіть у дуже маленьких кімнатах.
- Завдяки тому, що «жива» стіна займає мінімум місця, в приміщенні можна поставити стільки рослин, скільки захочете.
- Виконує практичну функцію - дозволяє легко зонувати простір, не «обтяжуючи» його перегородками.
- Поліпшення мікроклімату та екологічного стану. Рослини фітостіни стабілізують вологість, чим роблять повітря комфортним для дихання людини.
- Захист від протягів.
- Фітостіна забезпечує надійну звукоізоляцію, тому вона буде особливо доречна, якщо в будинку є маленькі діти.
- Правильно організована фітостена дозволяє створити неповторний дизайнерський проект в кімнаті.
- Актуально як вдома, так і в офісі.
- За допомогою фітостіни можна приховати деякі недоліки вертикальних площин в приміщенні.
- Фітостіна дозволяє заощадити на шпалерах або фарбування стін.
- Проста в догляді і підтримці життєдіяльності.
- Довговічна.

Так чому б не створити вертикальний сад у своєму будинку, квартирі або на балконі? Зробити це зовсім не складно. І професіонали студії дизайну «Фуксія» прямо зараз розкажуть вам, які бувають фітостіни.

 

        

  

Якими бувають фітостіни?
 
Організовуючи вертикальний сад в своєму будинку або квартирі, ви можете вибрати модель фітостіни і рослини для неї.
 
Будь-яка модель стіни з рослин - це технічне рішення «під ключ». Тобто, фітостіна складається з невеликих ємностей, в які висаджуються рослини і системи поливу.
 
Фітостіни бувають:
 

- Модульними, тобто складаються з декількох окремих ємностей (модулів), в які висаджуються різні, але сумісні рослини.
- Цілісні, тобто мають одну ємність певного розміру.
 

Форму і розмір фітостіна може мати будь-який. Це ж стосується і рослин, які можна висадити в ємності фітостіни - зелені, квітучі, кучеряві і так далі. Важливо, це їх правильна скомбінувати.
 
Доручивши створення фітостіни професіоналам, ви отримаєте справжній «зелений» шедевр, який прикрасить будь-яке приміщення.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити вертикальну зелену стіну, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.