тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

На нашій планеті переважають регіони, для яких актуальні всі чотири сезони року, зокрема зима. А значить, насолоджуватися спілкуванням з флорою не завжди є можливим. Ось в таких регіонах одного разу з'явилися зимові сади.
 
Зимовий сад - це складна конструкція з алюмінієвого профілю і склопакетів, що є непрохідним приміщенням для утримання рослин.
 
Але незважаючи на всю складність, зимовий сад став доступним завдяки сучасним будівельним матеріалам, системам опалення, поливу та інших системам життєзабезпечення рослин. І переконатися в цьому можна, звернувшись до фахівців студії дизайну «Фуксія».

 

      

 

Особливості побудови зимового саду
 
На відміну від теплиці і оранжереї, зимовий сад має тільки вхід, як правило, з дому. Рідко коли в міських умовах для зимового саду споруджується окрема споруда. Найчастіше це складова частина будинку, що відрізняється великою площею засклення.
 
Сучасний зимовий сад у будинку створюється для людини в першу чергу. А рослини - це сприятливий «фон» для відпочинку, роботи, невимушеної бесіди. Це також відрізняє зимовий сад від теплиці, яка створена саме для утримання рослин.
 
Планування та облаштування зимового саду слід базувати на таких ключових моментах:
 

- Освітлення
 

Більшість рослин - створіння світлолюбні. А в зимовий період освітлення є особливо важливим, тому необхідно продумати додаткове освітлення.
 

- Вологість повітря і температура
 

Ці два «ключа» визначають мікроклімат у зимовому саду, який дуже важливий для життя рослин і комфортного перебування людини в саду. Кращим способом забезпечити якісний мікроклімат - це підібрати такі рослини, які добре випаровують вологу. А ось захоплюватися вентиляторами і обігрівачами - не варто, тому що вони занадто сильно сушать повітря. Більшість же рослин люблять помірно-вологий клімат.

 

        

 

Які рослини вибрати для зимового саду?
  
Багато хто думає, що розміщувати в зимовому саду можна тільки екзотичні рослин. Насправді це не так, що доводить доступність зимового саду для більшості любителів рослин.
 
У зимовий сад можна висадити будь-які рослин. Важливо, щоб вони поєднувалися між собою, мали високі декоративні властивості і були безпечними для людини, адже зимовий сад - це закрите приміщення (особливо взимку).
 
Так, наприклад, найпопулярнішими рослинами для зимового саду є:
 

- Агапантус - квіткова рослина з кулястими голівками трубчастих квітів на високих ніжках. Рослина добре росте при температурі 6 - 15 градусів.
- Гібіскус - одиночна, сонцелюбива рослина з великими квітами. Зростає при температурі не нижче 12 градусів.
- Дурман - оригінальна квіткова рослина з спадаючими великими квітами, які можуть досягати 25 см в довжину. Ця рослина вимагає простору, тому підійде для великого зимового саду.
- Цитрусові - апельсини, лимони, мандарини - акуратні деревця з яскравими плодами. Вони наділені високими декоративними властивостями навіть якщо не вступлять у плодоношення. Тому будинок і сад з цими деревцями нагадає відпочинок у теплих краях. Мінімальна температура для їх росту і утримання - 12 градусів тепла.
- Орхідеї - відрізняються найбільшою різноманітністю видів. Є найбільш примхливими у догляді і люблять тепло. Мінімальна нічна температура не повинна бути нижче 17 градусів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити проект зимового саду, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.