тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Газон - це основний ландшафтний елемент, від якого залежить краса та ергономіка майбутнього саду і двору, території в цілому. Тому для початку важливо знати, які типи і підвиди газонів існують.
 
Зробити гарний газон вам допоможуть фахівці студії дизайну «Фуксія», які повністю візьмуть на себе всі клопоти організації газону.
 
А прямо зараз дизайнери студії познайомлять вас з основними типами і підвидами газону, щоб вам простіше було вибрати той, про який давно мрієте.

 

    

 

За призначенням газони бувають трьох типів:
 

1. Для озеленення
 

Це декоративний газон, який користується найбільшою популярність в ландшафтному дизайні ділянки будь-якої площі.
 
Існують такі його підвиди:
Партерний - найбільш солідний газон. Саме такий респектабельний «килим» лежить на найвидніших місцях у дворі. На відміну від стандартного, партерний газон служить виключно в декоративних цілях.
 
Щоб такий вигляд газону виправдав себе і витрати на нього, дуже важливо правильно його спланувати. І головною умовою, від якого залежить якість майбутнього «килима», є рівна поверхня. Найменша нерівність зіпсує все враження. Також вкрай важливе значення має газонна трава, яка повинна бути високої якості.
 
А ще такий газон вимагає постійного і ретельного догляду. Як правило, цю процедуру довіряють професіоналам.
 
Універсальний (звичайний) - це найпоширеніший вид газону, який часто можна зустріти на дачній ділянці. Його головною перевагою є відсутність високих вимог до догляду. Всього-то й потрібно, що підкошувати траву!
 
Крім цього, такий газон більш довговічний, витривалий і стійкий. Тому він так добре підходить для дачі, де часто відбувається активне сімейне дозвілля.
 
При якісному посіві звичайного газону, бур'яни йому не страшні. І ви завжди можете насолоджуватися зеленою галявиною.
 
У деяких випадках висаджується штучна трава, завдяки чому газон залишається зеленим в будь-яку пору року.
 
Мавританський - це квітково-трав'яний газон, який нагадує поле в селі. Романтичний і ніжний газон цього виду також є виключно декоративним. Але на відміну від партерного газону не вимагає настільки ретельного догляду і високих вимог до висадки.
 
У народі мавританський газон називають «ледачим», так як досить підготувати грунт і висадити готову квітково-трав'яну суміш.
 
Садово-парковий - це найбільш «соковитий» газон, який відрізняється від інших щільним трав'яним покривом.
 
Перевагою такого газону є висока стійкість до частого підстригання, витоптування, осідань.
 
Квітковий (квітучий) - це не просто трав'яний «килим». Це різноманіття дрібних квіточок, які розбавляють трав'яний покрив своєю яскравістю і ароматом.
   

          

  

2. Спортивний
 

Цей газон найбільш «суворий» серед усіх. Він вимагає виключно професійної руки, потребує регулярного специфічного догляду.
 
Підвиди:

- Для футбольного поля
- Для гольф-поля
- Для тенісного корту і інших спортивних майданчиків
 

3. Газон спеціального призначення
 

Це тип складного трав'яного покриття, яке застосовується для великих і нестандартних площ.
 
Підвиди:

- Газон для аеродромів
- Газон для дорожніх узбіч, похилих поверхонь біля доріг і так далі.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити укладку газону або ж повний комплекс робіт по догляду за газоном, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.