тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Соковитий зелений газон, акуратно підстрижений і завжди свіжий - це результат комплексного і регулярного догляду. Без цих процедур він швидко втратить форму і може загинути.
 
Важливо також, щоб догляд за газоном виконувався правильно і своєчасно. Тому краще надати цю роботу досвідченим фахівцям, які позбавлять вас від клопоту і забезпечать вам красу і довговічність газону. Таких фахівців ви знайдете в студії ландшафтного дизайну «Фуксія», які гарантують якісний і комплексний догляд за газоном, як на постійній основі, так і разово.

 

          

 

Що важливо знати про комплексний догляд за газоном?
 
Комплексний догляд за газоном - це набір взаємопов'язаних дій, спрямованих на підтримання газону красивим і здоровим.
 
Початку догляду за газоном завжди передує повний огляд і оцінка території фахівцем. Це необхідно для підбору заходів і складання графіка робіт.

 

    

 

Комплексний догляд за газоном включає такі послуги:
 

Вичісування (скарифікація) газону. Виконується навесні з метою звільнення трави від листя, сміття і повсті, який утворюється взимку. В результаті покращується дихання грунту, посилюється ріст і густота молодої трави.

 

Стрижка газону. Ця послуга може виконуватися вручну і за допомогою електроінструментів - тріммера, газонокосарки. Про важливість цієї послуги ми писали раніше.

 

Відновлення газону. Даний догляд за газоном передбачає усунення залисин в газоні шляхом підсіву, лікування трави і удобрення грунту. Проводиться, як правило, навесні.

 

Мульчування газону. Ця послуга дозволяє удобрити грунт після зимового «голодування», зберегти необхідну вологу для гарного росту трави.

 

Удобрення газону. Сезонне внесення поживних речовин забезпечить гарне зростання трави. Після цієї процедури газон швидко зазеленіє.

 

Аерація. Щоб газонна трава росла добре, необхідно подбати про грунт. Зокрема, необхідно підсилити приплив кисню до більш глибоких шарів грунту, нормалізувати повітрообмін. Все це і є аерація, яка виконується спеціальним інструментом і зводиться до створення «дірок» невеликого діаметра в грунті.

 

Обробка газону гербіцидами та фунгіцидами. Внесення гербіцидів дозволяє попередити зростання бур'яну. Так газонна трава стає чистою. Обробка фунгіцидами (хімічні речовини-антисептики) дозволяють провести санацію трав'яного покриву і попередити захворювання трави.

 

Лікування газону. Трава, як жива істота, також може хворіти. Щоб цього не сталося, в обов'язковому порядку газон обробляється спеціально підібраними препаратами, які позбавляють рослини від хвороб і шкідників.

 

Ручна прополка. Ця послуга, як правило, завжди є частиною комплексу і полягає у видаленні бур'яну вручну.

 

Полив газону. Після оцінки вологості грунту і особливостей клімату в регіоні, фахівець складає графік поливальних робіт. Регулярний полив газону забезпечить оптимальну зволоженість газону. У результаті він завжди буде соковито зеленим.

 

Дренаж газону. Якщо на ділянці постійно накопичується надлишкова волога, фахівці влаштовують дренажні канали, які відводять зайву вологу, при цьому не висушують землю.

 

Підсіювання трави. Після того, як газон вичесали, обробили фунгіцидами та гербіцидами, підстригли, можна помітити ділянки із загиблою травою. Це легко усувається. Досить здійснити посів трави, яка швидко пуститься в зростання. В результаті, газонна трава знову стане однорідною, і газон набуде ідеальної форми.

 

Консервація газону. Ця послуга також входить в комплекс догляду та виконується напередодні зими. Полягає в тому, що рослини або пересаджують в горщики, або утеплюють. Утеплюється також грунт. Як правило, для цього використовується суха деревина, яка висипається щільним «килимом» на ділянку. У результаті газон захищений від морозів і надмірних опадів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити укладку газону або ж повний комплекс робіт по догляду за газоном, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.