тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Зима, особливо безсніжна і морозна - справжнє випробування для газону. Тому дуже важливо «відпустити» його в цей нелегкий період ситим і доглянутим. Як це зробити знають фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія».
 
Підготовка газону до зими починається з жовтня - листопада, в залежності від регіону. Виконується підготовка в кілька послідовних етапів, які взаємопов'язані між собою.

 

    

 

Етапи підготовки газону до зими
 
Етап 1. Скорочення ходіння по газону. В осінній період, особливо якщо він видається дощовим, потрібно звести до мінімуму ходіння по траві. В іншому випадку на газоні можна залишити «глибокий слід», який буде важко відновити.
 
Етап 2. Стрижка газону. Остання стрижка газону дуже важлива. Якщо траву залишити занадто високою, вона примнеться під вагою опадів. Це призведе до порушення дихання грунту і впріванню кореневої системи. У результаті трава може загинути.
 
Етап 3. Скарифікація газону. Це не що інше, як вичісування трави, і підготовка до зими газону без цієї послуги буде не повноцінною. Ви здивуєтеся, скільки сухої трави і повсті залишиться на граблях після вичісування! Після вичісування покращується дихання грунту, і вона здатна буде увібрати максимум корисних речовин з добрива.
 
Етап 4. Аерація землі. На цьому етапі виконуються проколи землі спеціальним інструментом на глибину до 15 см. У результаті грунт краще дихає.
 
Етап 5.Внесення добрив і мульчування. Підготовка газону до зими обов'язково включає якісне удобрення і мульчування. Перше наситить землю корисними компонентами. А друге - збереже потрібну вологу і тепло на весь холодний період. І чим суворіша зима, тим більш грунтовною повинна бути мульча. Мульча формується з піску, землі, тирси, сухої трави та інших компонентів. Для кожного газону склад мульчі підбирається індивідуально.

 

        

 

Етап 6. Пересадка рослин. Якщо на газоні є багаторічні квіти, їх необхідно пересадити в горщики. Деякі кущові рослини потрібно утеплити. Цибулинні рослини після завершення періоду цвітіння потрібно підрізати, а цибулини або утеплити, або викопати і зберігати в ємності з сухою травою, поставивши в темне прохолодне місце. Таким чином, їх можна зберегти до наступного теплого сезону.
 
Етап 7. Збір листя. Звичайно, коли на зеленому «килимі» лежать кольорові листя - це красиво. Але для газону це може обернутися неприємними наслідками. Листя, що довгий час лежить на газоні, приминає траву, накопичує під собою надлишкову вологу. У результаті трава під листям починає пріти і жовтіти. Тому не тільки підготовка газону до зими зобов'язує це робити, а і бажання зберегти красу газону. Досить пройтися по ділянці легкими граблями, щоб зібрати опале листя.
 
До речі, це можна поєднати з аерацією грунту, якщо «взути» аератор і пройтися по ділянці з граблями. А зібране листя можна використовувати для компосту, що входить до складу мульчі.
 
Етап 8. Якщо осінь видається посушливою, тоді необхідний якісний полив газону. Але робити це потрібно дуже акуратно і тільки до холодів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду за садом, підготовку його до зими або замовити разовий візит садівника, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.