тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Трава у дворі - це ще не той газон, який вабить своєю досконалістю зі сторінок глянцевих журналів і з дворів приватних резиденцій. Все більше власників ділянок розуміють це і все частіше довіряють створення газону професіоналам.
 
Є також і ті, хто воліє все робити власними руками. Якщо це ви, фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія» відкриють вам три секретних кроки, для створення посівного газону.
 
Для початку зазначимо, що посівний газон - це різновид газону, що висівається насінням, а не стелиться готовими «килимами», як рулонний.

 

           

 

Переваги посівного газону:
 

- Не піддається ураженню хворобами та шкідниками, якщо використовувалося якісне насіння.
- Довговічний. Такий газон може слугувати десятки років, якщо висівалась суміш насіння багаторічних рослин.
- Посів газону можна здійснити в будь-яку пору року.
 

Недоліки посівного газону:
 

- Трудомісткість процесу висівання (якщо робити це самостійно).
- Тривалість посівного процесу до отримання якісного результату - густого і рівномірного газону.
 


А тепер уявімо, що ми разом перебуваємо на ділянці, яка потрібно перетворити в красивий газон.

 

        

 

3 кроки з організації посівного газону
 
Крок 1. Вибір насіння
Головна умова правильного вибору насіння, від якого залежить краса і довговічність майбутнього газону - це відповідність кліматичним умовам і своїм очікуванням. Також важливо враховувати якість і тип ґрунту на своїй ділянці.
 
Іншим важливим правилом є якість насіння. Зокрема, насіння повинне бути призначені саме для газону. Як правило, посів газону виконується з таких трав: вівсяниця червона, мялика лугового і рейграса пасовищного. Також популярні суміші насіння, які включають ще й різні види польових квітів.
 
І третім важливим правилом вибору якісного насіння, є покупка їх у спеціалізованих магазинах з гарною репутацією.
 
Крок 2. Підготовка ділянки до посіву
Створення газону вимагає чистого, зораного і зволоженого грунту. Тому перед посівом потрібно прибрати сміття, скопати землю не менше ніж на 20 см углиб, вирівняти і ретельно полити. За необхідності удобрити грунт.
 
Крок 3. Посів газону
Висаджувати насіння можна в будь-який час, краще в безвітряний день. Робити це потрібно поступово протягом декількох днів. Тоді посівної газон вийде рівномірним.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт з посіву чи укладки рулонного газону, або ж повний комплекс робіт по догляду за газоном, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.