тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

На відміну від хаотично зростаючої трави у дворі, гарний газон - це прикраса будь-якої ділянки. Наскільки він буде красивим залежить від правильності укладання та організації. Тому укладання газону повинне виконуватися професійними руками.
 
Такі «руки» можна знайти в студії ландшафтного дизайну «Фуксія». А прямо зараз фахівці студії розкажуть вам, що таке рулонний газон і як його укладати.
 
Рулонний газон - це готовий посадковий матеріал, який складається з дернової землі і пророщеного насіння трави. Густота такого покриву оптимальна. А завдяки щедрому удобренню, рулон газону легко переносить транспортування і швидко адаптується в новому грунті.

 

       

 

Переваги рулонного газону

- Швидке створення красивого рівного газону.
- Легке укладання і догляд за покриттям.
- Відсутність бур'янів. Такий газон завжди буде в хорошій формі.
- Стійкий до морозів і посухи.
- Влаштувати газон з «зеленого килима» можна без попередньої підготовки ділянки відразу ж після завершення будівельних робіт.
- Завжди густий і насичено зелений покрив на ділянці.
- Можливість укладання газону, починаючи з ранньої весни і аж до перших морозів.
- Можливість покрити таким газоном нестандартну ділянку будь-якої площі.
- Результат видно відразу після укладання, а тому в разі допущення похибок їх дуже просто і швидко виправити.
- Тривалий термін служби (залежить від особливостей грунту і кліматичних умов).
В середньому, рулонний газон служить 5 - 6 років.

Недоліки рулонного газону

- Таке покриття не підходить для піщаної та глинистої землі, в якій погано приживаються які-небудь рослини.
- Не підходить для надмірно звивистих поверхонь, які важко вирівняти. Адже якісне укладання газону можливе тільки на максимально рівній поверхні.
 

Перш ніж приступити до безпосереднього укладання покриття, необхідно переконатися, що грунт має високу якість: родючий шар становить не менше 8 - 10 см, в міру зволожений, відсутні шкідники. Якщо є підвищена вологість, необхідно спорудити дренажний канал. За необхідності поверхня газону вирівнюється, очищається від сміття.
 
Далі потрібно розрахувати кількість необхідного покриття, після чого купити рулонний газон і приступити до його укладання.

 

        

 

Правильна технологія укладання рулонного газону

- Підготовлені рулони покриття розкладають у шаховому порядку на підготовлений грунт. Потім їх розгортають.
- Укладання газону здійснюється прямолінійно в ряд, шляхом розкочування покриття уздовж доріжок, майданчиків та клумб, починаючи з того місця, де ділянка має прямий кут.
- На похилій поверхні рулонний газон розкочують в горизонтальному напрямку, фіксуючи його кілочками для зручності та контролю якості покриття.
- У всіх випадках рулони полотна трави укладаються щільно один до одного, але уникаючи накладки країв полотен, один на одного. Також не повинно залишатися «прогалин» між краями полотен. Уявіть, що ви укладаєте паркет або ламінат.
- По ходу укладання проводиться корекція країв за допомогою спеціального ножа. У результаті покриття виглядає ідеально однорідним і цілісним.

У завершенні укладання, покриття утрамбовується і рівномірно поливається. Потім, поверх газону кладуться дощечки. Перший час ходьба безпосередньо по газону неприпустима.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт з посіву або укладки рулонного газону, або ж повний комплекс робіт по догляду за газоном, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.