тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Як тільки висота пагонів недавно висадженої трави досягне 11 - 12 см, необхідно виконати перший покіс трави на газоні. Це важлива і основна складова догляду за газоном і підтримки його краси, чистоти та довговічності.
 
Регулярна стрижка трави необхідне не тільки з точки зору естетики, а і з практичної точки зору:
 

- Стрижка трави попереджає ріст бур'янів;
- Підсилює кущіння трави;
- Продовжує вегетативний період злаків;
- Сприяє розвитку нових пагонів;
- Перешкоджає виснаження грунту і трави.
 

Щоб отримати всю цю користь для свого газону, а також позбутися від самої клопіткої частини догляду за садом, необхідно заручитися підтримкою професіоналів. І фахівці студії дизайну «Фуксія» готові її надати.
 
А зараз експерти студії поділяться з вами перевіреними порадами по стрижці газону.

 

    

 

Порада 1. Стрижка газону повинна бути регулярною і виконуватися в міру росту трави. Оптимальним вважається стригти газон, коли висота трави перевищить норму на 4 - 5 см.
 
Порада 2. З точки зору естетики і практики, стригти газон занадто коротко не можна. Залежно від сезону, визначається висота зрізу трави.
 
Порада 3.Перша сезонна стрижка повинна виконуватися ранньою весною, а остання - до перших холодів, як правило, у жовтні - листопаді.

 

        

 

Порада 4. Косити траву потрібно рано вранці або ввечорі у теплий сухий і злегка хмарний день. Це забезпечить рівний зріз трави і попередить порушення дернини. Стригти траву в спекотний сонячний день неприпустимо, оскільки це загрожує засиханням трави і пожовтінням газону вцілому. Косіння трави в дощ або відразу після дощу може призвести до сплутування трави, кривого зрізу, засмічення інструменту. Крім цього, якщо робота виконується електроінструментом, попадання вологи може мати сумні наслідками для оператора.
  
Порада 5. Виконувати стрижку можна тільки добре налагодженим інструментом з гострими лезами. Якщо це проігнорувати, то після стрижки газон буде виглядати неохайно, а сам процес косіння стане більш трудомістким і тривалим.
 
Порада 6. Приступаючи до стрижки газону, переконайтеся, що на ділянці відсутне сміття, каміння та інші сторонні предмети, які можуть зіпсувати інструмент.
 
Порада 7. Якщо ділянка має багато горбиків і нерівностей, косіння трави потрібно поєднати з мульчуванням. Це допоможе і вирівняти поверхню і одночасно удобрити грунт, поліпшити зростання і кущення трави.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду за садом і газоном або викликати садівника на разовий візит для стрижки газону, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.