тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

 

Газон як на картинці - однорідний, зелений, соковитий - можливо зробити на кожній ділянці. Рулонний газон зараз став доступним, тому зовсім не складно відтворити "журнальний" газон.
 
Рулонний газон - це «килимок», який має основу - сітку і дерен, і верхню частину - живу траву. Стандартний розмір одного рулону: довжина - 2 м, ширина - 40 см, товщина - 20 - 25 мм. Вага такого виробу - до 15 кг.
 
Параметри газону дозволяють легко укласти його на своїй ділянці. І як правильно це зробити розкажуть фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія».
 
Перш ніж купити рулонний газон, необхідно підготувати грунт для його укладання. Відзначимо, що рулони після покупки мають невеликий термін придатності. Тому їх потрібно використовувати відразу ж після покупки.
 
Якщо є причини, чому це неможливо, рулони газону необхідно розкачати на рівній поверхні і полити їх.

 

    

 

Етапи укладання рулонного газону
  
Етап 1. Розкатати всі рулони на рівній поверхні.
 
Етап 2. По черзі кожен «килимок» потрібно вкласти стик-в-стик, подібно до ламінату. Вся укладка рулонного газону повинна виконуватися від одного краю до іншого, щоб не наступати на покладений рулон. Це важлива умова отримання якісного і довговічного газону.
 
Якщо наступати все ж буде потрібно, то на покладений «килимок» потрібно покласти плоску рівну дошку і ходити тільки по ній. Це дозволить попередити порушення цілісності газону і уникнути слідів, які можуть залишитися навічно.

 

    

 

Етап 3. Після того, як рулонний газон вистелений по всій площі ділянки, необхідно обрізати виступаючі краї. Для цього візьміть добре заточену штикову лопатою і акуратно повідрубуйте краї виступаючого газону.
 
Якщо площа невелика, замість лопати краще використовувати гострий ніж великого розміру (можна кухонний).

 

   

 

Етап 4. За допомогою ручного катка укатайте готову поверхню газону. Так ви не тільки поліпшите зчеплення основи газону з грунтом, а й пригладите стики краю рулонів.
 
Етап 5. За допомогою довгого шлангу з розпилювачем полийте готовий газон. Виконувати це потрібно щодня і рясно, щоб рулонний газон швидко адаптувався до нових умов.
 
По завершенню всіх робіт, перші кілька тижнів намагайтеся не ходити по газону. Якщо це неминуче, розкладіть плоскі дощечки і ходіть по ним. На ніч їх варто прибирати, а на наступний день викладати на інші ділянки газону.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт з посіву або укладки рулонного газону, або ж повний комплекс робіт по догляду за газоном, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.