тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Люди практикували озеленення протягом століть. Ще древні Майя культивували землі не тільки з практичною метою - городництво, а й з естетичною - прикраса присадибної ділянки. Додавання рослин, зміни існуючого рельєфу і будівництво споруд - все це є частиною ландшафтного дизайну (благоустрою території).
 
Сьогодні під благоустроєм розуміється планування, закладка та будівництво садів, які покращують зовнішній вигляд і створюють корисну площу для заходів на свіжому повітрі навколо будинку.
 
Коли мова заходить про благоустрій, варіантів багато. Деякі люди хочуть ідеально збалансувати поєднання малих архітектурних форм з різними рослинами. Інші ж хочуть сталого ландшафтного дизайну з басейном. Треті - хочуть відтворити певний стиль саду, який вони вважають привабливим.
 
Про тонкощі ландшафтного дизайну зараз розкажуть креативні дизайнери студії озеленення «Фуксія».

 

        

 

З чого почати?
 
Інтернет, спеціалізовані видання - стануть добрими помічниками, щоб зібрати ідеї для свого власного ландшафтного проекту. Почніть з перегляду фотографій з озеленення, беручи до уваги свої побажання. Далі розгляньте приклади реальних проектів озеленення, щоб визначити, яка ідея найкраще працює саме в ваших умовах. І, нарешті, проаналізуйте зібрану інформацію і продовжіть дослідження, щоб дізнатися про особливості процесу, принципів і елементів ландшафтного дизайну, який ви вибрали.
 
Благоустрій території - це завдання, яке поєднує в собі науку і мистецтво.
 
Найбільша помилка почати благоустрій без плану. Адже саме пейзажні плани перетворюють ідеї в візуальні ефекти і допомагають переконатися, що масштаб і макет продумані від початку і до кінця будівництва.
 
Тому найкраще заручитися підтримкою ландшафтного дизайнера, який створить план вашого двору, який відповідає вашим потребам і надасть варіанти рішень озеленення, декорування малими архітектурними формами, каменем та іншими елементами.

 

        

 

Принципи ландшафтного дизайну
 
Будь-який грамотний проект благоустрою території базується на принципах ландшафтного дизайну, які допомагають правильно використовувати ділянку.
 
Частка. Цей принцип відповідає за розмір об'єкта щодо інших об'єктів в ландшафті. Важливо пам'ятати про пропорції між рослинами і архітектурними формами.
 
Порядок. Цей принцип відповідає за порядок організації і баланс в ландшафті. Причому кожен проект може передбачати використання як симетричного балансу, так і асиметричного балансу території.
 
Повторення. Мета повторення - створити передбачувані і звичні структури в ландшафті. Щоб домогтися цього, елементи ландшафтного дизайну або специфічні особливості можуть повторюватися по всьому простору.
 
Єдність в ландшафтному дизайні. Це означає, що всі елементи поєднуються між собою, представляючи певну концепцію. Дуже важливо, щоб результат проектування був гармонійним і поєднувався з будинком, продовжуючи його.

 

        

 

Елементи ландшафтного дизайну
 
Запорукою гармонії і балансу готового ландшафтного дизайну є правильне використання і поєднання основних елементів.
 
Колір в ландшафтному дизайні має вирішальне значення. Він приносить в сад життя. Схожі кольори можна використовувати для створення гармонії, в той час як різні кольори можуть бути використані для створення контрасту.
 
Лінія. Прямі лінії і жорсткі кути створять формальний вигляд, в той час як вигнуті лінії створять неформальний.
 
Текстури в основному додаються за рахунок рослин. Однак, текстура може також бути створена при використанні малих архітектурних форм матеріалів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити проект ландшафтного дизайну для вашої ділянки, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.