тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Озеленення та благоустрій прибудинкової території задача не така вже й складна, якщо правильно підібрати рослини, скласти композицію і забезпечити подальший грамотний догляд за садом. Рослини навіть у найменшому сучасному саду є важливими структурними блоками. І чим менший сад, тим більшу роль вони відіграють в дизайні ділянки.
 
Експерти студії дизайну «Фуксія» знають, як в три кроки вибрати правильні рослини для вашого саду. Ловіть!

  

        

 

 

Крок 1. Вибрати рослини, які підходять вашим умовам.

 
Озеленення та благоустрій території залежить від умов цієї території.
 
Головними параметрами визначення умов для підбору рослин є:

 
- Грунт
 

Рослини потрібно підбирати виходячи з того, якого типу і якості грунт на ділянці. Наприклад, грунт може бути сухий або вологий, кислий або лужний. Кожній рослині потрібно «жити» у відповідному грунті. Тільки в цьому випадку вона буде добре рости, цвісти і плодоносити.

 
- Клімат і мікроклімат

 
Залежно від району міста або передмістя, а також населеного пункту, клімат змінюється. Тому перш, ніж почати виконувати ландшафтні роботи, ознайомтеся з рослинами, які добре ростуть в умовах клімату вашій території.
 
Висаджуючи рослини, пам'ятайте про мікроклімат, який формується між рослинами. Невеликий обгороджений сад можна створити з більш ніжними рослинами, якщо поруч немає високих дерев і густих заростей.

 
Крок 2. Площа прибудинкової території

 
Виконуючи озеленення ділянки, переконайтеся, що рослини, які ви плануєте висадити, помістяться.
 
Крім цього важливо, щоб після висадки рослин залишилося місце для комфортної обробки грунту та догляду за ними. Вибираючи рослини для висадки на своїй ділянці, пам'ятайте, що запас площі повинен враховувати зростання і розростання рослини.
 
Тому попередньо вивчіть рослини: їх максимально можливий ріст, ширину розростання і так далі.
 
Кращим помічником у плануванні озеленення згідно площі ділянки, стане грамотне креслення, який ви можете довірити професійним конструкторам студії дизайну Фуксія.

  

    

 

Крок 3. Концепція благоустрою території

 
Починаючи роботи з благоустрою, пам'ятайте, що рослини, в більшості своїй, висаджуються не на один сезон. Тому вибирайте ті, які будуть радувати око цілий рік.
 
Якщо віддаєте перевагу квітучим рослини, підбирайте ті, які мають максимальний період цвітіння. Наприклад, декоративний гібіскус.
 
Не приховуємо, що найпростіше підібрати вічнозелені рослини, так як їх різноманіття навіть для регіонів з суворим кліматом - найбільше.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду за ділянкою або викликати садівника на разовий візит, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.