тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Ландшафтний дизайн - не просто модне, а й правильне рішення для грамотного використання ділянки. Широкий спектр можливостей для створення ландшафтного дизайну включає різноманітність матеріалів, компонентів і стилів та вимагає професійного підходу. Такий підхід гарантують фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія».

 

        

  

З чого ж починається ландшафтний дизайн?

 
Ландшафтне проектування - основа планування та організації присадибної ділянки, будь це двір, сад або паркова зона. Правильно складений проект враховує всі нюанси площі, його ергономіку і побажання клієнта.

 
Грамотне ландшафтне проектування включає 4 етапи:

 
- Передпроектна підготовка
- Проектування
- Генеральний план
- Посадкові креслення

 
Передпроектна підготовка


Цей етап починається з того, що професійний дизайнер виїжджає на вашу ділянку і проводить візуальний огляд. Це необхідно для оцінки площі і можливостей для проектування ландшафту.

 
Потім фахівець вислухає ваші побажання щодо організації та бажаного стилю. Це допоможе визначити, який ландшафтний дизайн належить планувати. Крім того, на основі вашої думки та отриманих даних про параметри ділянки, фахівець студії дизайну розробить кілька пропозицій і візуалізує їх у формі графічного проекту.


Проектування

 
Зібравши всі необхідні дані (площа ділянки, особливості ділянки, побажання клієнта) і оцінивши можливі перешкоди і потенціал для реалізації проекту, дизайнер приступає до виконання ескізу.


Ескіз виконується на міліметровому папері за допомогою спеціальних олівців або в програмі. Останнє використовується частіше, ніж «ручний» варіант.

 
Розробивши кілька ескізів проекту, фахівець знову зустрічається з клієнтом і проводить презентацію, демонструючи дизайн ділянки. Під час презентації фахівець повідомляє також про перспективи. Адже важливо знати, що буде з дизайном через кілька років, коли пройдуть численні опади, а рослини виростуть.

 
Генеральний план

 
Цей набір ескізів і розрахунків, які враховують найдрібніші деталі і описують весь хід реалізації проекту. Також виконується креслення з усіма параметрами.

 
Генеральний план виконується в кольорі за допомогою комп'ютерної програми або вручну. В обов'язковому порядку такий план містить підписи дизайнера і клієнта, який тим самим затверджує ландшафтний дизайн.

 
Посадкові креслення


Посадкові креслення - це певна інструкція для озеленювачів, яка містить всі необхідні дані для висадки рослин. Як правило, до цього кресленням додається дендроплан території.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити ландшафтний проект ділянки, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.