тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Ваш ландшафтний дизайн, безперечно, радує вас щодня, даруючи позитивні емоції, почуття розслабленості й умиротворення. І щоб так було завжди, щоб зберегти краєвид, необхідний регулярний догляд за ландшафтом.
 
Фахівці студії дизайну «Фуксія» знають все про обслуговування ділянки і діляться з вами найважливішими складовими догляду за садом.

 

       

 

1. Стрижка газону

Щоб газон завжди був у хорошій формі, однорідним і соковитим, його необхідно регулярно стригти. В залежності від сорту трави, типу і якості грунту, а також кліматичних умов вашого регіону, покіс трави потрібно виконувати щотижня.

 
2. Прополювання клумб

Після того, як посадки на дачі або біля будинку завершені, потрібно буде виконати прополку клумб.
 
Залежно від рослин, висаджених у клумбу, прополка виконується вручну або з використанням спеціального інвентарю.
 
Відзначимо, що регулярна прополка - це гарантія гарного росту і цвітіння рослин.

3. Сезонна обрізка рослин

Догляд за садом також включає регулярну обрізку рослин. Дерева, кущі, троянди, мірти, багаторічні трав'янисті рослини потребують сезонної обрізки. Регулярна обрізка дозволяє сформувати і підтримувати гарну крону і форму рослин. Відносно квітів, правильна обрізка є запорукою постійного цвітіння і формування великих бутонів.
 
Виконується ця процедура за допомогою спеціальних інструментів.

  

    

 

4. Мульчування

Професійне обслуговування ділянки не обходиться і без такої послуги, як мульчування. Полягає вона в покритті землі мульчею - сумішшю кори сосни, деревини, соломи та інших «інгредієнтів».
 
Завдяки цій послузі, грунт збагачується необхідними корисними компонентами, зберігає вологість, що актуально для вологолюбних рослин.
 

 

5. Аерація грунту

Щоб поліпшити повітрообмін в грунті і тим самим збільшити проникнення кисню до кореневої системи, необхідно регулярно рихлити поверхню землі. Виконується це за допомогою аератора або ручного інструменту: граблів, розпушувача і тд.
 
Частота аерації визначається індивідуально залежно від висаджених рослин, стану грунту, сезону та погодних умов.
 

6. Пересадка рослин у горщики

Деякі багаторічні рослини по осені необхідно пересадити в горщики. Завдяки цьому можна зберегти рослину, причому квітучу, до настання теплого сезону року.
 
Кожна рослина пересаджують в певний час у відповідний горщик. Потім горщики можна поставити в будинку і тим самим виконати благоустрій ділянки приміщення.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс сезонних робіт по догляду за ділянкою або викликати садівника на разовий візит, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.