тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Уявіть, як ви виходите з свого будинку і перед вами дивовижні садові доріжки найрізноманітніших форм. Вони немов створені самою природою!
 
Насправді, продумана садова доріжка може перетворити просту прогулянку по двору у відпочинок на природі. Від кам'яної доріжки, що веде через тінистий сад, до широкої, обсадженої деревами, стежки, призначеної для романтичних прогулянок рука-в-руці.
 
Студія ландшафтного дизайну «Фуксія» пропонує 7 ідей для створення садової доріжки вашої мрії.
 
1. Rock-wall-доріжки.Низькі, складені скельними стінками, лінії краю м'яко згинаються доріжкою, що викладена гравієм. Така садова доріжка має кам'яні стінки, що дозволяють вздовж оточити її високими клумбами.

 

  

 

2. Брус-драбинка. Масивні бруси, укладені на різних рівнях у вигляді сходів з широким кроком, утворюють комфортну і оригінальну доріжку. Основою ж доріжки (проміжки між сходовим кроком) - дрібна галька і гравій світлих відтінків. Гнучка металева окантовка допомагає уберегти камінчики від зсуву в боки.

 

3. Лісова стежка. Аромат хвої оточує круглі сходинки з плоских каменів великого розміру, що ведуть до бамбукового гаю і кам'яного фонтану у вашому саду. Справжня лісова стежка, яку можна виконати своїми руками.

 

4. Кам'яна стежинка з річечкою. Доріжки своїми руками з таким цікавим дизайном так і кличуть на прогулянку. Звивиста річка, по бережку якої укладені камені різної фракції, шар гравію і дрібної гальки доповнюють композицію.

 

5. Доріжка-орнамент.Наскільки хороший і вражаючий вид з вікна другого поверху на ваш сад? Дизайн ділянки, що передбачає проектування доріжки у вигляді орнаменту, дозволяє створити чіткий візерунок, який буде радувати вас кожен раз, коли ви виглянете у вікно або пройдетеся по цій доріжці. Наприклад, форма для садової доріжки допоможе викласти оригінальну стежку з використанням широкої кольорової гами. А в центрі можна обладнати місце для багаття

 

       

 

6. Хвиляста доріжка з трави. Сталеві стояки складають основу цієї унікальної доріжки, яка є набором кроків (сходів), покритих густою «пухнастою» травою. Для цього використовується корейська трава, яка не потребує скошуванні і особливого догляду. А результат... так і хочеться пройтися босоніж.

 

7. Камінь-щабель. Великі кам'яні плити утворюють цю чарівну доріжку. Садові доріжки своїми руками виконуються дуже просто. Весь сенс полягає в укладанні сходів з дуже дрібним кроком. Природні нерівні краї каменів в оточенні гіллястих дерев, пахучої трави, допоможуть відчути приємну млість і створять розслаблюючу атмосферу.

  

        

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити укладку садових доріжок, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.