тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Вуличне освітлення - невід'ємна частина кожної ділянки, незалежно від його площі і кліматичних умов. Від того наскільки грамотно воно спроектовано, залежить його функціонування, безпека та раціональне споживання електроенергії.
 
Щоб системи освітлення, встановлені на вашій ділянці, гармоніювали з його дизайном і радували вас, дуже важливо довірити проектування професіоналам. І такі - до ваших послуг! Фахівці студії ландшафтного дизайну Фуксія розроблять і реалізують проект з освітлення, врахувавши всі ваші побажання і можливості ділянки.

 

        

  

Найбільш поширеними на даний момент є три типи систем освітлення:

 

- Високовольтну
- Низьковольтну
- Сонячні батареї

 
Високовольтне освітлення
 
Високовольтне освітлення - це складна і дорога система освітлення, яка використовує напругу 220В. Як правило, вона проектується заздалегідь: до того, як здійснюється озеленення, мощення та інші ландшафтні роботи.
 
Зважаючи на складність проекту, таке освітлення більше підходить для великої ділянки. Найчастіше, це заміські особняки, приватні резиденції, готельні комплекси.
 
Високовольтні системи освітлення вимагають потужних світильників і ліхтарів. Відповідно потік світла вони дають масштабний.
 
Низьковольтне освітлення
 
Цей тип освітлення менш масштабний і дорогий. Він використовує напругу в 12В і відмінно підходить для невеликих ділянок.
 
Низьковольтне освітлення - це безпечне і економічне освітлення, тому все більше людей віддають перевагу саме йому. Крім того, таке освітлення дозволяє використовувати ліхтарі та світильники різного розміру - від мініатюрних до великих.
 
Також низьковольтне освітлення дозволяє використовувати світлодіодні світильники. А це освітлення на століття.
 
Нюансами такого освітлення є те, що для монтажу системи освітлення потрібен трансформатор пониження. А кількість світильників, які підключаються в одну систему - обмежена.

 

    

 

Сонячні батареї
 
Це донині новинка в проектуванні освітлення ділянки. Сенс її полягає у використанні індивідуальних ламп освітлення, забезпечених сонячними батареями.
 
Оскільки світло такі лампи дають слабке, дані системи освітлення головним чином використовуються для створення художнього ефекту, аніж для освітлення. Відповідно, монтажем сонячних ламп займається дизайнер поряд з іншими роботами по ландшафту.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити монтаж системи освітлення, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.