тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Як приємно провести час на березі річки або озерця! Здається, що там і повітря чистіше та свіжіше, і атмосфера розслабляє. І правильно, адже вода - це життя, початок нового, очищення від усього не потрібного. Саме тому воді відведена особлива роль у всіх сферах, зокрема в ландшафті.
 
Водойми на ділянці гармонізують простір, оживляють його, ніби вселяючи душу. Сад і двір відразу ж набувають позитивної енергії, а приємний холодок і дзюрчання водоспаду розслабить вас у літню спеку.
 
Цілком можливо спорудити водойму своїми руками, але краще це довірити професіоналам студії ландшафтного дизайну «Фуксія». Вони знають, як правильно його спроектувати і оживити ділянку таким способом.
 
   
Ставок, водоспад, озерце - будь-яка водойма на ділянці має не тільки естетичні переваги, а й практичні.

 

    

  

Переваги водойми на ділянці:

 
- Зволоження повітря
- Зменшення частоти поливу
- Вигідне використання рельєфу
- Використання води з водойми для поливу

 
Всі ці переваги актуальні тільки при правильному проектуванні та облаштуванні водойми на ділянці.
  

        

 

Особливості проектування водойми

 
Як правило, ставок на дачі або в саду влаштовується на глиняних ґрунтах з використанням сучасних гідроізолюючих матеріалів. Важливим параметром є не стільки розмір самої водойми, скільки кількість у ній води. Чим більше води, тим водойма стійкіша.
 
Після того, як обрано ділянку під організацію водойми, починаються копальні роботи. Тобто потрібно викопати яму відповідного розміру. Але це тільки півсправи!
 
Підготовлену яму необхідно вистелити гідроізолюючим матеріалом. Це мінімізує міграцію грунту і розмивання водойми.
 
Потім починається найцікавіша робота - оформлення водойми. Тут все залежить від вашої фантазії. Наприклад, за бажанням ставок на дачі можна зробити рухливим. Для цього достатньо поставити насос у воду, який і буде створювати рух. Також за допомогою насоса можна обладнати фонтан.
 
Чи не менше фантазії знадобитися і для облаштування берегової зони. Тут в хід підуть камені, галька, деревина, насадження, освітлення і так далі. І все це втілять професійні дизайнери - правильно і швидко.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити проект або монтаж водойми, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.