тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Густі крони кущів, розлогі фруктові дерева, пахучі квіти, пухнаста трава - таким малює уява гарний сад.
 
Сад - це територія з насадженнями, говориться в кожній енциклопедії. Але крім рослин сучасне поняття саду доповнюється архітектурою та іншими елементами ландшафтного дизайну.
 
Існує безліч варіантів плекання та облаштування саду. І зараз креативні дизайнери студії ландшафтного дизайну «Фуксія» пропонують вам дві ідеї чудового оформлення саду.

 

     

 

Ідея 1. Сад Фоллі
 
Що таке сад Фоллі? В архітектурному плані це декоративна структура, яка створена, щоб дивувати і радувати. Це набір химерних елементів, які створюються з найнеймовірніших матеріалів і поєднань.
 
В даному випадку ландшафтний дизайн Фоллі має таку особливість, як деталі. Тому при плануванні кожного етапу важливо враховувати кожну деталь, навіть найдрібнішу.
 
Як створити саду Фоллі?
Фоллі сад має безліч химерних, помітних і веселих деталей. Істинний сад Фоллі - це якась ілюзія, поєднання реального з нереальним.
 
Головні елементи цього дизайнерського чуда, це різні піраміди, арки, пагоди, храми, шпилі, башточки.
 
У практичному плані, сад Фоллі в ландшафті може бути частиною загального дизайну чи структури. Він може бути створений, щоб приховати недоліки на ділянці. Наприклад, готичний камінь або стіна допоможуть вдало приховати мангал чи відкриту піч.
 
Створити такий сад можна з будь-яких матеріалів. Підійдуть для цього бетон, камінь, дерево та інше. Завдяки тому, що Фоллі -це шаленість, ви легко можете скласти схему самостійно і з'єднати найнеймовірніші деталі.
 
Трохи історії
Хоча і божевілля зустрічаються по всьому світу, але найбільш поширеними вони є у Великобританії. Одним з таких безумств є дорогі споруди з неймовірними садами, які зводили в маєтках багатих англійських землевласників в кінці 16 і початку 17 століть.
 
Ідея 2. Сад «Чотири сезони»
 
Гарний сад, в якому об'єднані всі чотири сезони року створюється дуже легко. Причому це може бути сад і город одночасно, що актуально для дачі, будинка в сільській місцевості.
 
Особливістю такого саду є простота проектування, мінімум деталей і цвітіння майже цілорічно. Для успішної реалізації даного проекту важливо підібрати рослини так, щоб цвіли вони одна за іншою - одна відцвітає, інша розквітає.
 
Як створити сад «Чотири сезони»?
Проектування саду починається з вибору відповідних рослин для вашого регіону. Залежно від того, де ви живете, ви можете використовувати будь-яку комбінацію багаторічників, однорічників і контейнерних посадок для створення всесезонного саду.
 
Найбільш простим і різноманітним вибір рослин буде для південних регіонів. Для північних регіонів можна урізноманітнити сад вічнозеленими насадженнями.

 

        

 

 

Ідея 3. Фіолетовий Сад
 
Це варіант монохромного рішення для створення саду. Завжди безпрограшний варіант, який підкреслить смак господарів ділянки.
 
Даний ландшафтний дизайн саду має таку особливість, як підбір рослин однієї кольорової гами. Допускається включення спектра відтінків, що допоможе створити рельєф. Для цього можуть використовуватися квітучі чагарники, дерева і, звичайно ж, квіти.

 

      

 

Як закладати сад?
 
Не залежно від того, який сад планується створити, важливо пам'ятати етапи його закладки. Від цього залежить результат.
 
Етапи закладки саду:

1. Проектування насаджень. На схемі обов'язково потрібно чітко вказати і розписати, де, які, і в якій кількості, будуть висаджуватися рослини.
2. Підготовка землі і розмітка згідно зі схемою дизайну.
3. Висадка рослин у відповідність із сезоном. Залежно від того, які рослини будуть в саду, деякі з них можуть висаджуватися пізніше або раніше основних виходячи з сезону.

 
Тепер, коли сад закладений, за ним потрібен догляд. Якісний професійний догляд виконують фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія». І сад буде в повному порядку!

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду за садом або викликати садівника на разовий візит, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.