тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Рослини, грунт, як і люди, теж можуть хворіти та піддаватися нападкам шкідників. Тому догляд за садом в обов'язковому порядку включає лікування та профілактику захворювань рослин.
 
Зрозуміло, що лікувальні заходи здійснюються за допомогою препаратів, які підбираються індивідуально для кожної рослини після діагностики хвороби. Успіх цього процесу багато в чому залежить від правильності діагнозу. Тому рослинну «медицину» краще довірити професіоналам студії ландшафтного дизайну «Фуксії».
 
Після з'ясування діагнозу починається боротьба з шкідниками та хворобами за допомогою спеціальних препаратів.

 

       

 

Сьогодні використовуються такі лікувальні препарати:
 

Мідний купорос - препарат для усунення грибкових уражень, переважно, деревних рослин. Це кристали блакитного кольору, які легко розчиняються у воді.
 
Залізний купорос - кристали зеленого кольору. Допомагає прибрати таких шкідників саду, як грибки, лишайники і мохи. Є ефективним профілактичним продуктом. Використовується для дезінфекції рослин, які хворіють хлорозом.
 
Дендробациллін - біологічний препарат, який застосовується для боротьби з листовими і плодовими комахами. Це порошок сіро-рожевого кольору. Перед використанням він розчиняється у воді відповідно до інструкції.
 
Нітрофен - засіб подвійної дії. Застосовується для комплексного догляду за садом. Він знищує шкідливих комах, захворювання рослин і стимулює розвиток рослин, підсилює їх ріст. Представлений у формі пасти темно-коричневого кольору.
 
Вапно свіжогашене - білий порошок, який використовується в лікувально-профілактичних цілях. Для досягнення максимального лікувального ефекту, потрібно не білити стовбури дерев, а обприскувати дерева повністю.
 
Вапно хлористе - препарат для боротьби з борошнистою росою таких плодових кущів, як смородина і агрус. Також ефективне в боротьбі з попелицею і для дезінфекції грунту.
 
Хлорокис міді - неорганічний препарат, при використанні якого боротьба з хворобами проходить дуже успішно. Головним чином порошок зеленого кольору використовується для лікування грибкових уражень гілок дерев.
 
Сірка колоїдна - перевірений засіб для знищення кліщів, у тому числі павутинних. Також дає ефект у битві з борошнистою росою на яблунях і ягідниках. Представлений у формі грудкуватого порошку сіро-жовтого кольору. Він майже не розчиняється у воді, але утворює однорідну суспензію, потрапляючи у воду.
 
Сірка мелена - сіро-жовтий пил. Такі шкідники саду, як павутинні кліщі швидко вмирають після запилення.
 
Білизняна сода - мінеральний препарат, який ефективно бореться з борошнистою росою на плодових кущах (смородина, агрус). Представлений у формі білого порошку, який розчиняється у мильній воді. Отриманим засобом обприскують уражені дерева.
 
Хвойний концентрат використовують для профілактичного догляду за садом та усунення гусениць. Це помаранчевий порошок, який розводять у воді. У результаті виходить лікувальний засіб для обприскування дерев і кущів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду від шкідників і хвороб, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.