тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Хвойні дерева і кущі - це порода вічнозелених рослин, які дуже популярні в ландшафтному дизайні. Більшість вічнозелених рослин мають голчасті або лускаті листки. Їх насінням є шишки або ягоди (ялівець, наприклад).
 
Ці колючі рослини будь-який пейзаж роблять привабливим і навіть могутнім. А завдяки тому, що зелені вони у всі сезони, то особливо цінуються в дизайні ділянок, розташованих у регіонах з холодним кліматом.
 
А ще хвойні дерева популярні в ландшафтному дизайні тому, що різняться різноманітністю форм, розмірів і кольором крони. Вони можуть бути карликовими і мініатюрними, рослими і гігантськими. Крони хвойні можуть мати круглі, конусоподібні, колоновидні і так далі. А колір їх голок може бути насичено-зеленим, тихим болотним, оливковим і навіть блакитним.
 
Як правило, для ландшафтного дизайну використовуються карликові і мініатюрні рослини.
Вибираючи хвойні рослини для свого саду, прислухайтеся до рекомендацій від спеціалістів студії ландшафтного дизайну «Фуксія», які вам обов'язково допоможуть зробити все правильно.

 

     

 

Важливі аспекти вибору і висадки хвойних рослин
 
У першу чергу важливо підібрати рослину, яка відповідає умовам вашого ландшафту: якості грунту, розміру ділянки, сусіднім насадженням та концепції дизайну вцілому.
 
Так для хвойних потрібна добре дренована, злегка кислотна земля. Найкращим часом висадки рослин є полудень, коли сонце максимально гаряче. А кращою порою року їх висадки є осінь.
 
Після того, як обрані рослини для саду висаджені, обов'язково потрібно провести мульчування землі. Це допоможе зберегти вологу в грунті і наситити її корисними речовинами.

 

 

Які хвойні рослини вибрати для ландшафтного дизайну?
 
Фаворитами більшості дизайнерів і господарів ділянок є такі хвойні дерева і кущі:
 

- Кипарис - багато домовласників використовують кипариси в якості живої огорожі, ширми. Ці стрункі дерева витривалі і довго живуть. Вони здатні витримати мороз до 10 градусів.
- Ялівець - дерева або кущі, вони відмінно підходять для створення альпінаріїв. Рослини добре ростуть як в кислому, так і в лужному грунті. Головне це регулярне і якісне зрошення. Ялівець не терпить посухи в перший рік після висадки.
- Ялина - їх м'яка хвоя і багатий аромат робить рослину бажаним елементом ландшафтного дизайну. Вирощують їх в сонячних місцях в середньому кліматі. Ці хвойні дерева здатні витримувати морози. Не вимагають особливого догляду і рідко потребують обрізки, хоча ялини повинні поливатися регулярно, особливо в посушливі періоди.
- Сосна - швидкоростуче дерево з листочками-голками, яке слід посадити в кислотний або піщаний грунті. Також їй необхідний хороший дренаж. В іншому ці дерева не вибагливі і цілком «доглядають самі за собою». Наприклад, опалі голки, шишки і кора служать для них відмінною мульчею.
- Кедр - ароматне дерево, легко вирощується. Головне пам'ятати, що ці хвойні дуже солнцелюбиві рослини. При цьому вони добре ростуть навіть у дуже суворому кліматі.
- Болиголов - родом з Північної Америки та Азії. Це ялина з похиленими гілками, яке має пірамідальну крону. Стовбури їх покриті червоно-коричневою корою. Східний болиголов ще називають Канадською ялиною. Ця рослина любить родючі, слабокислі, добре дреновані грунти.
- Тис - використовується в якості живої огорожі. Його крона добре піддається фігурній стрижці, що і робить його популярним. Висаджувати ці хвойні дерева потрібно в тінистій частині ділянки. Тис добре переносить засуху і не вибагливий у догляді.

 

 

    

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити посадку хвойних рослин або догляд за ними, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.