тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Тінистий сад, в якому всі пахне і віддає приємною свіжістю та чистотою це мрія багатьох. І завдяки ландшафтним дизайнерам студії дизайну «Фуксія», цю мрію легко втілити, незважаючи на те, що створити гарний ландшафт з великих високих дерев завдання не просте.
 
Головна складність такого дизайну полягає в тому, що декоративний ефект великі дерева набувають тільки через 15 - 20 років. Тому використання крупномірів - це популярне рішення в ландшафтному проектуванні.
 
Крупноміри - це хвойні та листяні дерева, які мають велику кореневу систему, сформовану крону, рівний стовбур. Це дерева і кущі великого розміру, які вирощуються в розсадниках спеціально для ландшафтного дизайну.
 
Такі дерева відкривають великі можливості для ландшафтного проектування будь-якого саду, аж до власного лісу.
 
Ландшафтний дизайн з висаджуванням різноманітних дерев включає в себе крупноміри і кущі. Самотній міцний дуб і гнучка верба перед будинком можуть підніматися над газоном. У той же час вони можуть привернути увагу до акуратно підрізаної пари кедрових дерев біля вашого ганку або веранди.

 

   

 

Особливості ландшафтного дизайну з висаджуванням крупномірів
 
Щоб ландшафтний проект з крупномірами був успішним, важливо врахувати висоту, діаметр і силует кожного обраного дерева. Також слід «бачити» перспективу кожного дерева.
 
Головною особливістю створення пейзажу з крупномірних рослин є пересаджування дерев. Тобто після відбору саджанці дерев готують до транспортування і висадці в новий грунт.
 
Щоб транспортування не перетворилася на стрес для дерев, їх вирощують в добре удобреному грунті. Після вилучення з землі, кореневу систему обертають спеціальним перфоматеріалом, який збереже вологу і забезпечить доступ кисню до кореневої системи.
 
Далі рослина перевозиться в пункт призначення, після чого висаджується. Весь цей процес здійснюється за допомогою спеціальної техніки. Ще б пак, адже багато дерев досягають 500 - 600 кг, що непосильно для рук людських.
 
Після завершення посадочних робіт, за рослиною здійснюється догляд. На перший час догляд полягає в регулярному поливі.
 
Які великомірні дерева використовуються для ландшафту?
 
Найбільш популярні листяні і хвойні дерева для ландшафту це:
 

- Дуби різних порід;
- Клени;
- Мімози (для теплого клімату);
- Магнолії (для південних регіонів);
- Фруктові дерева: кизил, груша, яблуня, черешня, слива і так далі;
- Шовковиці;
- Клени і багато інших.

 

 

Яке значення мають великомірні дерева для природи?
 
Пересадка великих дерев і чагарників має велике значення в захисті природи. Головним чином, крупноміри дозволяють:
 

- Оновлювати сади і лісопосадки, вирощуючи молодий ліс;
- Облагороджувати котеджні забудови, роблячи їх затишними і придатними для відпочинку;
- Поліпшити вигляд міських вулиць, створювати парки, сквери та алеї;
- Зміцнювати прибережні зони;
- Розвивати екосистему, збільшуючи насадження великих дерев і кущів;
- Робити заготовку хвойних дерев до зимових свят.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити посадку крупномірів або догляд за ними, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.