тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Листяні дерева і чагарники - це рослини, які скидають листя по завершенню теплого періоду року. По весні рослини випускають бруньки, з яких з'являється листя.
 
Багато листяних дерев дуже популярні в ландшафтному дизайні. Аналогічно хвойним деревам листяні також мають різноманітні крони, розмір і висоту. Але, на відміну від хвойних, дані рослини відрізняються ще й різноманітністю листя, здатністю цвісти по весні і міняти колір листя по осені. Завдяки цьому сад з листяних дерев завжди різний.
 
Для гарного пейзажу, дизайнери студії ландшафтного дизайну рекомендують комбінувати різні породи дерев і кущі, що дозволяє легко створювати фігурні елементи в ландшафтному дизайні.
 
Добре поєднуються в ландшафті мініатюрні дерева і крупноміри, карликові варіанти і їхні високі аналоги.

 

    

 

Важливі аспекти у виборі і висадці листяних рослин
 
На відміну від хвойних, більшість декоративних листяних рослин потребує особливого догляду, зокрема це сезонна стрижка, обробка і утеплення стовбурів, лікування і так далі.
 
Також слід враховувати умови вашої ділянки: якість грунту, клімат, розмір ділянки і загальна концепція дизайну.
 
У більшості своїй листяні дерева здатні рости в будь-якому грунті, що добре удобрений і в міру зволожений.
 
Перш ніж вибрати рослини, враховуйте, що багато з них здатні досягати великого росту, деякі розростаються і розгалужуються. Щоб ландшафтний проект був вдалим, важливо представити свій сад через декілька років.
 
Якщо хочете також висадити у своєму саду плодові кущі, слід відвести для них місце, достатнє, щоб надалі безперешкодно збирати врожай. І щоб сусідні насадження не пошкодили цей урожай.

 

    

 

Які листяні рослини і кущі слід вибрати для ландшафтного дизайну?
 
Ландшафтний краєвид виходить особливо красивим, якщо створювати його шляхом комбінації листяних і плодових дерев і кущів.
 
Найбільш популярними і вдалими рослинами є:

 

- Клени - листяні дерева, які відносяться до ряду твердолистих. Виростають вони в помірному кліматі Європи, Азії, Америки. Завдяки можливості формувати карликові рослини, різноманітному забарвленню крони, відсутності необхідності в особливому догляді, ці дерева дуже популярні в ландшафтній творчості.


- Берези - стрункі, гнучкі, символічні. Це споконвічно слов'янські дерева, які популярні навіть у казках. А дизайн саду з їх використанням, говорить про особливий смак господарів такої ділянки. Ці листяні дерева не вимагають догляду, добре ростуть в помірному кліматі. А головною особливістю цього світлого і цілющого дерева є здатність рости навіть в найбільш проблемних місцях: на дахах будинків, на пагорбах і схилах, в ущелинах і пошкодженому асфальті.


- Верби - листяні дерева, які також відносяться до народних «персонажів». Це не просто дерева! Верби визнані санітари екології: вони очищають повітря, іонізуюче його, поглинають смог. У світі відомо близько 200 їх видів. Найбільш поширені верби різних порід в Північній Америці і в Україні. Вони можуть бути високими і карликовими. Але крони їх завжди гнучкі і гіллясті. Верби популярні в створенні живоплоту і ландшафтних проектах з водоймами.


- Калина - плодові кущі цієї рослини також згадуються в казках, народних переказах і легендах. Використовуються в створенні етнічного пейзажу. Калина не вибаглива. Досить сезонної обрізки і формування крони. Найбільш калина поширена у Східній Америці та Східній Європі.


- Самшит - це не просто листяна рослина, це вічнозелене листяна рослина. Тому особливо часто використовується в ландшафтному дизайні ділянок, розташованих у регіонах з холодним кліматом. Адже здорово, коли серед снігових заметів видніється зелений кущ. А ще ця рослина не примхлива і легко піддається фігурній стрижці. Завдяки цьому самшит часто можна побачити на літніх майданчиках кафе і ресторанів.


 - Фруктові дерева - яблуні, груші, абрикоси і так далі. Ці листяні дерева добре ростуть в помірному кліматі. Вони дозволяють легко створити сад, який з кожним роком буде виглядати все краще і краще, навіть якщо за ним не доглядати. Догляд за цими деревами полягає в сезонній обрізці, обробці та утепленні стовбура, захисті його від гризунів і комах. Також буде потрібно періодична підгодівля і щеплення.

  

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити посадку листяних рослин або догляд за ними, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.