тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Обрізка дерев - основна ланка в догляді за садом. І від того, чи правильно і своєчасно вона виконується, залежить краса і життєдіяльність саду.
 
Оскільки справа ця клопітка й вимагає професійної руки, довірити свої дерева і кущі краще фахівцям ландшафтної студії «Фуксія».
 
А поки розглянемо загальні правила обрізки дерев, які потрібно знати кожному садівникові.

  

 

Загальні правила стрижки дерев і кущів  

 

1. Перше підрізання дерев виконується через 2 - 3 роки після висадки саджанців. Молоді дерева остригають щорічно, тоді як вікові дерева достатньо обрізати раз на три роки. Пов'язано це з тим, що вікові дерева практично не зазнають значних таких змін, як молоді, в яких коли тонкі прутики за рік можуть перетворитися в міцну гілку, якщо не обрізати крони протягом року.

 

2. Обрізку дерев потрібно робити помірно і рівномірно. Якщо плодові дерева підрізати занадто сильно, це призведе до гальмування врожайності.

 

3.Щоб сформувати і підтримувати крону, необхідно своєчасно видаляти «конкурентів» - гілки, які спрямовуються до верхівки, яка вже оформлена.

 

    

 

4. Для збереження форми і здоров'я дерева в деяких випадках краще вирізати одну масивну гілку. Якщо діаметр віддаленої гілки перевищує 1 см, місце зрізу обов'язково потрібно покрити садовим варом.

 

5. Щоб пагони росли швидше, обрізка дерев повинна зводитися до видалення кількості активних бруньок. Це особливо актуально, якщо рослина значно відстає по росту від норми.

 

6. Виконувати підрізування дерев потрібно після того, як тепло буде стійким і морози не загрожують. Залежно від того, яке дерево або кущ, час обрізки відрізняється. Наприклад, смородинові і агрусові кущі потрібно підрізати ранньою весною або після того, як вони спустять листя. А кущі малини остригати, коли вже добре видно результат зимівлі. Виноград і подібні рослини остригати потрібно під час пробудження нбруньок, ближче до літа. Також припустима обрізка пізньої осені.

 

7. Щоб оновити вікові дерева і кущі, необхідно виконати глибоку вирізку. У процесі такої обрізки видаляються старі, обморожені, сухі та пошкоджені гілки. В результаті вдається не тільки оновити рослину, а й посилити її зростання.
 
8. Якщо потрібне видалення великих гілок, то перш ніж виконати обрізку, необхідно мати заміну для щеплення.
 
9. Хід підрізання деревних рослин має відповідати зростанню скелетних (основних) гілок. Це необхідно для правильного формування гілок і особливо важливо, коли мова йде про плодові рослини.
 
10. Обрізку будь-яких рослин потрібно виконувати тільки відповідними інструментами з ідеальним заточуванням. В іншому випадку обрізка дерев може обернутися травмами для рослини.
 
11. По завершенню відновлювальних робіт, всі видалені гілки потрібно винести за межі саду і спалити їх. Це дозволить запобігти поширенню шкідників. Також, за необхідності, оновлені дерева потрібно обробити антисептиками.


І нарешті є дерева і кущі, які не потребують обрізки. До них відносяться: бобовник, калина, ірга, деревоподібна півонія, магнолія і багато інших. Після зрізів їх кора дуже погано заростає. А «відкриті рани» на деревах - прямий шлях до загибелі рослини.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити обрізку дерев, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.