тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Помітили, що рослини перестали рости? Пагони формуються повільно, листя сохне і опадає, а цвітіння вже забули, коли було? Це означає, що рослині не вистачає харчування і настав час внести добриво.
 
Успіх процесу залежить від правильності вибору добрива і його рівномірного розподілу. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» виконають це завдання бездоганно, і ваш сад буде здоровим.
 
Є маса видів, різновидів і форм добрива для рослин, які застосовуються садівниками у всьому світі.

 

    

 

Добрива, які застосовуються сьогодні
 
Рідкі - це однорідний розчин високої концентрації мінералів і вітамінів. Перед застосуванням його розчиняють у воді. Живильну воду застосовується для поливу.
 
Порошкові - концентрат корисних компонентів. Продукт легко розчиняється у воді. Таке добриво рослин використовується для поливу.
 
Гранульовані - це поживні порошки, спресовані в гранули. Такі добрива найчастіше використовують для підгодівлі садових рослин, але іноді і для деяких вазонів.
 
Таблетовані (конуси, свічки, таблетки) - це тверда мінерально-вітамінна суміш. Пресовка виконується у спеціальній машині, залежно від якої виходить та чи інша форма. Така підживлення рослин дуже легке у використанні, так як всього лише потрібно ввести таблетку в землю, після чого полити рослину. Але є й нюанс - часто поживна таблетка нерівномірно розподіляється по грунті.
 
Групи добрив для рослин
 
Біопродукт - підживлення натурального походження. Яскравим прикладом такого добрива для рослин є компост і мульча. Також органічним добривом є пташиний послід і перегній.
 
Органічні добрива використовуються в саду, як перед закладанням саду, так і в якості періодичного підживлення. Для кімнатних рослин це добриво не використовується.
 
Перевагами «органіки» є м'який і рівномірний вплив на грунт. Такі добрива вважаються найбільш збалансованими і екологічними.
 
До недоліків відноситься неприємний запах, необхідність окремої площі для їх зберігання.
 
Синтетика - це мінеральне добриво. Застосовується для саду та вазонів. Також застосовуються для підгодівлі газону.
 
Переваги добрива для рослин: точне дозування, швидкість дії (рослини швидко засвоюють таке добриво) і швидкий прояв в разі передозування.
 
Але є і значний недолік. Мінеральні добрива небезпечні і при неправильному використанні можуть легко обпалити коріння.
 
Різновиди добрив для рослин
 
Стандартні - це найпоширеніші добрива для рослин, які є базовими і діляться на дві групи - добрива для рослин, які цвітуть і добрива для неквітуючих рослин.
 
Спеціальні - це добрива для рослин «вузької спеціалізації». Їх формула розроблена для конкретного сімейства рослин. У магазинах упаковки з таким добривом маркуються відповідною назвою. Наприклад, «для кактусів».
 
Універсальні - це підживлення, яка підходить для всіх рослин. Вони дуже популярні і поширені серед садівників і квітникарів-аматорів.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити комплекс робіт по догляду за садом або викликати садівника для удобрення рослин, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.