тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Красива алея - бажання кожного власника ділянки. Адже вона чудово доповнює смарагдову галявину у дворі, оздоблює водойму і багато іншого, що дозволяє відчути себе в справжніх природних умовах.
 
Щоб вийшла така гарна алея, потрібно знати, як посадити дерево з мінімальним стресом для рослини. Про головні правила висадки дерев вам розкажуть фахівці студії дизайну «Фуксія».

 

               

 

Правила висадки дерев у грунт
 

1. Висаджувати рослини можна в період спокою. Для листяних рослин показником оптимального періоду висадження є час, коли їх листя повністю опаде. Тобто, висаджувати дерева можна теплою осінню і ранньою весною до того, як розпустяться бруньки. У цей же період висаджують і хвойні рослини.
2. Перед тим, як посадити дерево підготуйте грунт. Переконайтеся, що він досить удобрений і зволожений. Також переконайтеся, що в товщі грунту достатньо місця для розвитку кореневої системи. Пам'ятайте, що на етапі висадки коренева система дерева на 90% менше її нормального дорослого розміру.
3. Регулярно доглядайте за деревами: удобрюйте грунт, рихліть його, поливайте рослину, своєчасно виконуйте обрізку і доглядайте за корою.
 

Виняток! Якщо ви купили дерева з розплідника, то їх висадка можлива в будь-який час року, коли грунт піддається обробці.
 
Етапи висадки дерев
 
Етап 1. Викопайте ямку для саджанця. Її ширина повинна бути в три рази ширше кореневої системи саджанця, а глибина повинна дорівнювати висоті кореневища і ні в якому разі не вище. Добре прокопайте грунт, особливо якщо ділянка «після будівельників». Чим краще розпушена земля, тим швидше і краще будуть розвиватися молоді пагони, а коріння будуть добре вкорінюватися.
 
Етап 2. Перш ніж здійснюється висадка дерев завжди визначається місце знаходження кореневої шийки. Знаходиться вона там, де починається потовщення стовбура дерева. Після посадки шийка повинна лише частково залишитися на поверхні землі.
 
Етап 3. Висадивши дерево в ямку, переконайтеся, що воно стоїть рівно. Якщо необхідно - вирівняйте його. Тільки після цього можна акуратно засипати ямку з кореневищем землею.
 
Етап 4. Засипаючи ямку, потрібно злегка утрамбовувати землю. Земля повинна бути в міру щільною, щоб тримати дерево і в міру м'якою, щоб пропускати повітря до кореневої системи.
 
Етап 5. Після того, як посадка дерев завершена, по необхідності потрібно поставити підпори, які фіксуватимуть дерево і попередять нахили від вітру.
 
Етап 6. Мульчування. Відразу після висаджування дерев необхідно покрити мульчею (рослинне добриво) коло біля дерева. Шар мульчі навколо дерева повинен скласти не менше 5 см. Це забезпечить підгодівлю кореневій системі, яка розвивається, плюс збереже вологу і нормальний рівень повітрообміну.
 
Етап 7. Регулярно доглядайте за деревом і грунтом. Найкраще довірити це професіоналам, позбувшись від клопоту і гарантовано отримати доглянуту алею або сад.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити посадку дерев, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.