тел.  093.538.83.85 life || 097.909.90.71 kyivstar

від проекту до ефекту

Галерея

 

Контакти:

 

093.538.83.85
097.909.90.71

 

info@fuksia.com.ua

Київ, вул. П. Дехтяренка, 33

Готика високого кам'яного паркану занадто похмура, а низький дерев'яний парканчик не завжди підходить для умов вітчизняного приватного сектора.
 
Що ж вибрати, щоб зробити райський куточок?
 
Відповідь проста - жива огорожа, яка захистить вашу ділянку від сторонніх, при цьому зробить його затишною, красивою і модною. І зробити такий дизайнерський «паркан» готові фахівці студії ландшафтного дизайну «Фуксія».

 

    

 

Що таке жива огорожа?
 
Жива огорожа - це «паркан» з рослин, який може бути без жорсткого каркаса, або ж з каркасом, обвитим живими рослинами.
 
Через різноманітність рослин жива огорожа все частіше зустрічається і в наших регіонах, а не тільки у фільмах і журналах західних видавців. Вона актуальна як на дачній ділянці, так і в приватних маєтках. Площа ділянки тут не важлива!
 
Огорожа із живих рослин має не тільки декоративну функцію, а й практичну. Зокрема вона захищає ділянку від вітру й протягу, покращує мікроклімат території, зміцнює землю. Якщо висадити колючі рослини, то огорожа запобіжить проникненню сторонніх осіб на ділянку.
 
Жива огорожа є важливою частиною не тільки ландшафту, а й екосистеми вцілому.

 

     

 

Які рослини використовуються для живоплоту?
 
Живу огорожу головним чином формують з дерев і кущів - листяних або хвойних. Особливо популярні вічнозелені рослини, які нагадують про літо в зимовому пейзажі.
 
Також для живоплоту використовуються в'юнкі рослини - зелені і квітучі. На відміну від огорожі з дерев і чагарників, така огорожа має основу - жорсткий каркас (металевий, пластиковий або дерев'яний).
 
Найпопулярніші живі рослини для огорожі:
 

Туя - вічнозелене хвойна рослина сімейства кипарисових. Це один з фаворитів вітчизняних землевласників. Струнка, красива, легко піддається формуванню крони і не вибаглива у догляді - що ще потрібно для красивої огорожі.


Самшит - вічнозелені декоративні кущі сімейства самшитових. Залежно від умов в деяких випадках рослина може досягати висоти 12 метрів. Нам же більше відомі невисокі кущі, з яких легко формується акуратний паркан. Така огорожа має декоративний характер і, як правило, формується всередині двору, як елемент ландшафтного дизайну.


Шипшина і чайна троянда - квітучі живі рослини з яких висаджується колючий живопліт. Ці рослини мають ще й практичне значення, оскільки дають корисний людині урожай - квіти і плоди.


Верба - гіллясте дерево, яке дозволяє створити цілющу і красиву огорожу. Це гнучке дерево іонізує повітря, збільшує кількість кисню. Тому жива огорожа з верби часто називається огорожею майбутнього.

 

Якщо вас цікавить консультація наших фахівців або ви хочете замовити посадку живоплоту або догляд за ним, зв'яжіться з нами:


- за телефоном 093.538.83.85  або 097.909.90.71 
- написавши нам листа на  info@fuksia.com.ua

 
 
 

 

Соковитий зелений пейзаж, просочений сонячним світлом, може бути не тільки подарунком природи, а й витвором людських рук. Уявіть тільки, як ваші ноги занурюються в густу свіжу траву вашого газону, як легені наповнює аромат квітучих дерев. Його хочеться вдихати знову і знову.

 
Друзі, це доступно всім!

 
Професійне озеленення - це красиві грядки, з толком посаджені дерева, кущі і квіти. Це комплекс робіт, які виконують висококваліфіковані дизайнери, садівники.

 
Будь-який ландшафтний дизайн не мислимий без озеленення, адже саме рослини гармонізують простір. А в грамотному поєднанні з малими архітектурними формами, ландшафтним каменем, галькою і водоймами - ваша ділянка перетворюється в природний шедевр.


Переваги озеленення

 • Екологічний стан

Поліпшення екологічного стану - це головний шлях до підтримки і розвитку екосистеми. І грамотне озеленення, догляд за рослинами, турбота про грунт - найефективніші способи зберегти природу.

 

 • Відпочинок і розслаблення

Погодьтеся, що грамотний дизайн ділянки сприяє відпочинку. Варто тільки ступити смарагдовим килимом газону, як відчуваєш прилив сил. Навіть негативні думки несуться кудись геть. А якщо на вашій ділянці є ще гойдалки з м'якими подушками або затишний гамак, то відпочинок вам гарантований.
 

 • Зона розваги

Професійний дизайнер, приступаючи до роботи, бачить вже готовий проект. Він чітко розуміє, як здорово буде компанії друзів зібратися в альтанці на зручних лавочках в очікуванні ароматного шашлику, що готується на мангалі.

 • Естетика

Ця перевага одна з найбільш значних - ділянка, на якій працювали професійні дизайнери - це красиво, чисто, модно, сучасно.Чому озеленення повинно виконуватися професіоналами?

 

 1. Грамотний проект - це основа успішного озеленення. Базується він не тільки на чітких розрахунках, замірах та інших цифрах, а й на розумінні сумісності рослин між собою, їх сполучення по кольору.
 2. Візуалізація. Часто благоустрій ділянки здається справою не складною. Ну хто не може посадити дерево або квітку!? Але як тільки справа доходить до вибору і висадки рослин, починаються проблеми. І головним чином відбувається це через труднощі візуалізації готового проекту. Професіонали студії ландшафтного дизайну «Фуксія» запропонують вам декілька візуалізацій, на яких видно результат. Таким чином ще до висадки всіх рослин ви вже дізнаєтеся, як виглядатиме ваша ділянка.
 3. Швидкість виконання. Коли є якісний проект і розуміння принципів та особливостей озеленення конкретної ділянки, дизайн ділянки виконується досить швидко.
 4. Гарантія. Довіряючи роботу професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в тому, ваш ландшафт буде оригінальним і авторським, всі рослини будуть висаджені правильно, а малі архітектурні форми будуть гармонізувати з концепцією озеленення.
 5. Якість. Професійне озеленення та проектування ландшафту, яке виконується професіоналами з хорошою репутацією - це завжди гарантована якість. Адже кожен задоволений клієнт - це підтвердження високої кваліфікації фахівця і наданої йому довіри.
 6. Індивідуальний підхід. Звертаючись до дизайнерів студії «Фуксія», можете бути впевненими в тому, що такий проект буде тільки у вас. Крім того, ландшафтний дизайн базується на особливостях конкретної ділянки, його розмірах, кліматі регіону.
 7. Догляд за ділянкою. Після того, як благоустрій ділянки завершено, незабаром йому буде потрібно догляд. І професіонали зроблять це якісно, швидко і своєчасно.